2658
Gamybos linijos operatorius (-ė)
NB ECO, UAB
NB ECO, UAB
NB ECO, UAB

NB ECO, UAB

DARBO POBŪDIS:

Kokybiška, tiksli, naši, specifikaciją atitinkančių popierinių šiaudelių gamyba moderniais popierinių šiaudelių gamybos/pjovimo/pakavimo įrenginiais;
Gamybos įrenginių valdymas, aptarnavimas ir priežiūra;
Savalaikė popierinių gaminių kokybės priežiūra bei kontrolė.

REIKALAVIMAI:

Užduočių atlikimo operatyvumas;
Savarankiškumas ir atsakingas požiūris į darbą;
Noras mokytis ir tobulėti (darbo patirtis gamybos įmonėje - privalumas).

MES JUMS SIŪLOME:

Įdomų mokymų procesą darbo vietoje šalia kvalifikuoto specialisto;
Kvalifikacijos kėlimo ir nuolatinio tobulėjimo galimybes;
Geras darbo sąlygas, konkurencingą atlyginimą;
Priedus už gerus darbo rezultatus, metines premijas;
Dovanas darbuotojų gimtadienio, įmonės gimtadienio, vaikelio gimimo, žiemos švenčių progomis (darbuotojų vaikučiams iki 12 m. skiriame dovaną žiemos švenčių proga);
Kitas papildomas naudas (įmonės partnerių suteikiamos nuolaidos);
Vaisių/kepinių/ledų dienas;
Gyvenantiems Vilniuje siūlome nemokamą nuvežimą/parvežimą įmonės transportu (paėmimo taškai Geležinkelio stotis, Eigulių st., Lazdynai st., Vilniaus Spaudos rūmai, Trakų Vokės st.).

DARBO LAIKAS:
Slenkantis pamaininis darbo grafikas: 2 dienos 07:30-19:30 val., 2 naktys 19:30-07:30 val. ir 4 paros laisvos.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2550

Papildoma informacija: Priedai už gerus darbo rezultatus, metinės premijos. Kitos papildomos naudos (įmonės partnerių suteikiamos nuolaidos).

Vietovė

    Lentvaris, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Kęstučio g. 1Z

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
NB eco, UAB
+37066827501
NB eco, UAB vienintelė Lietuvoje ir viena didžiausių popierinių šiaudelių gamybos lyderių Europoje. Atsakingai žiūrime į plastiko gaminių mažinimą, siūlydami rinkai naujausias aplinkai draugiškas medžiagas. Gamyboje naudojame pasauliniu mastu pripažintą ir aukščiausią kokybę garantuojančią įrangą.
Šiandien didžiuojamės moderniais įrengimais bei kvalifikuotu personalu, kurių dėka galime pasiūlyti aukščiausios kokybės sprendimus ir produktus.
Rinkis alternatyvą jau šiandien!

Įmonės tinklalapishttp://www.nbeco.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Techninės priežiūros inžinierius (-ė) • EMS
“Teltonikos” įmonių grupė
Vilnius
€ 2352 – 2352
Galioja iki: 2024.06.02
Sandėlininkas (-ė)
Veesla, UAB
Vilnius
€ 1699
Galioja iki: 2024.06.09
Inžinierius (-ė) - Technologas (-ė) • EMS
Vilnius
Vyr.operatorius (-ė)
GoDoJob
Vilnius
€ 2396 – 2548
Galioja iki: 2024.06.08
Pagalbinis (-ė) darbininkas (-ė)
Eltaka, UAB
Vilnius
€ 1200 – 1450
Galioja iki: 2024.06.13