1670
Vaikų anglų kalbos mokytoja (-as)
UAB ENGLISH ONE

Tarptautinė Helen Doron English anglų kalbos mokykla Kaune, ieško vaikų anglų kalbos mokytojo (-s)!
Helen Doron English franšizės mokyklos - veikia net 40 pasaulio šalių, o mokyklų tinkle mokėsi daugiau nei 3 mln. vaikų. Naudojame pasaulyje jau pripažintus mokymo metodus, todėl mokymasis vyksta natūraliai, be streso ir mažose grupėse.

Darbo pobūdis

  • Vesti anglų kalbos pamokas vaikams ir paaugliams;
  • Pasiruošti pamokoms pagal pateiktą pamokų medžiagą;
  • Pildyti vaikų lankomumo žurnalą.

Galimybė dirbti nuo kelių valandų per dieną arba kelias dienas per savaitę.
Esame lankstūs pagal poreikį ir susitarimą.
Galimybė dirbti vasaros stovyklų metu.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikios anglų kalbos žinios, C1 ar aukštesniu lygiu;
  • Esate energinga, kantri asmenybė ir mylite vaikus;
  • Gebate mąstyti kūrybiškai;
  • Patirtį dirbant su vaikais mokykloje, darželyje, stovykloje, būrelyje laikysime privalumu.

Įmonė siūlo

  • Darbą naudojant aukštos kokybės ir technologiškai pažangiausią rinkoje mokymo medžiagą;
  • Tarptautinius mokymus, kuriuos baigę gausite tarptautiniu mastu pripažintą Helen Doron English anglų kalbos mokytojo pažymėjimą.
  • Reguliariai rengiamus kasmetinius seminarus ir mokymus, skirtus kvalifikacijos kėlimui;
  • Atsakingą, kūrybišką ir įdomų darbą, kuriame sulauksite daug paramos ir palaikymo;
  • Darbą pozityvioje, saugioje ir kūrybiškoje aplinkoje;
  • Darbo užmokesčio perskaičiavimą po vienerių metų;
  • Įgijus patirties ateityje yra galimybė atidaryti savo anglų kalbos mokymų centrą ir pradėti savo verslą;
  • Mentorių, visu mokymosi metu;
  • Nemokama kava ir arbata;
  • Kalėdų, Velykų, vasaros atostogos;
  • Jūsų vaikams: nemokamas Helen Doron anglų kalbos kursų lankymas;
  • Patogi darbo vieta Savanorių pr. 176, Kaune.

Prieš kreipdamiesi dėl darbo, būsime dėkingi, jei susipažinsite su mūsų darbu ir metodais. Visą reikiamą informaciją rasite mūsų svetainėje ir socialiniuose tinkluose.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1400 - 1600

Дополнительная информация: Galima dirbti lanksčiai: 0,25 etato, 0,5 etato arba pagal susitarimą. Galimas apmokėjimas už pamoką 13-18 Eur/val. Nemokama kava ir arbata. Jūsų vaikams: nemokamas Helen Doron anglų kalbos kursų lankymas.

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва
    Savanorių pr. 176

Тип работы

  • Работа совместимая с учёбой
  • Внештатно
  • Неполное рабочее время
  • Гибкий график

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Gytis Grigalaitis
+37067827658
Anglų kalbos mokykla vaikams ir jaunimui nuo 3 mėn. iki 19 metų pagal unikalią Helen Doron metodiką. Šiais metais Kaune pradėsime 4 mokslo metus. Augant vaikų skaičiui ieškome komandos pastiprinimo. Nekantraujame su Jumis susipažinti.

Вебсайт компанииhttp://www.helendoron.lt

Похожие объявления о вакансиях

Barmenas/-ė-padavėjas/-a
UAB Jungle Monkeyz
Kaunas
€ 1350 – 1600
Срок: 2024.05.10
Gamybos operatorius (-ė)
Volfas Engelman, AB
Kaunas
€ 1700
Срок: 2024.05.24
LINIJOS OPERATORIUS (-Ė)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 1750 – 1850
Срок: 2024.05.26
Junior Transfer Pricing Specialist
EY (Ernst & Young Baltic, UAB)
Kaunas
€ 1700 – 2500
Pardavimų vadybininkas B2B
Metalo Jungtys, UAB
Kaunas
€ 1700 – 2100