632
Produktų vystymo ir inovacijų vadovas (R&D, baldų pramonė)
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Vadovavimas R&D skyriui (13 žmonių komandai);
  • Naujų produktų kūrimas, jų vystymas ir diegimas gamyboje;
  • Skyriaus veiklos procesų tobulinimas bei kaštų optimizavimas;
  • Naujausių gamybos tendencijų bei inovacijų paieška;
  • Efektyvus bendradarbiavimas su kitais skyriais: gamybos, komercijos ir kt.;
  • Konkurentų produkcijos monitoringas ir geriausių praktikų taikymas ir kt.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas baldų, lengvosios pramonės srityse;
  • Organizacinio darbo patirtis panašiose pareigose baldų/lengvosios pramonės gamybos srityje;
  • Naujausių inovacijų žinios šio verslo segmente;
  • Inovacijų pritaikymo gamyboje patirtis; projektų valdymo patirtis;
  • Kūrybiškumas, racionalumas, inovatyvumas;
  • Gebėjimas dirbti su komanda, deleguoti užduotis ir koordinuoti jų atlikimą;
  • Strateginis analitinis mąstymas, gebėjimas priimti sprendimus;
  • Geri komunikavimo įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo:

  • Kompetentingus vadovus bei profesionalią patyrusią komandą;
  • LEAN paremtus kasdienio darbo metodus;
  • Profesinio augimo galimybę stiprioje tarptautinėje įmonėje;
  • Į žmones orientuotą ir ilgalaikiais santykiais grindžiamą organizacijos kultūrą;
  • Kompetencijas bei darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį 2500-2800 Eur. (atskaičius mokesčius) ir kitus motyvacinius priedus, kurie numatyti pagal įmonės politiką.
Telefonas pasiteiravimui: +37069825711, kontaktinis asmuo Kristina. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 4100 - 4600

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Kristina .
+37069825711
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei sėkmingai dirbančiai tarptautinei gamybinei / prekybinei kompanijai, šiuo metu reikalingas Produktų vystymo ir inovacijų vadovas (R&D, baldų pramonė).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Prekių kategorijos vadovas (-ė)
Zbiga, UAB
Vilnius
€ 3200
Срок: 2024.05.26
PROJECT MANAGER (battery energy storage systems)
People Link, UAB
Vilnius
€ 4000 – 5000
Срок: 2024.05.30
Procesų vadovas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2500 – 3000
Срок: 2024.05.25
B2B pardavimų vadovas (-ė)
Personalo sprendimai, UAB
Kaunas
€ 5785 – 6610
Срок: 2024.05.18
Didmenos vadovas (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas