526
Westbau, UAB
Ekonomistas(-ė) /analitikas(-ė)

Darbo pobūdis

Įmonės gautinų/planinių pajamų analizavimas pagal veiklas, suvedimas objekto biudžetinėse ataskaitose;
Įmonės patirtų/planinių sąnaudų analizavimas pagal veiklas, suvedimas objekto biudžetinėse ataskaitose;
Objektų biudžetinių lentelių už ataskaitinį laikotarpį sugretinimas su buhalterinėmis sąnaudų/pajamų ataskaitomis, analizavimas;
Finansinių rodiklių ataskaitų rengimas ir teikimas įmonės valdymo organams.

Reikalavimai darbuotojui

Finansų ar ekonomikos aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Anglų kalbos mokėjimas B1 ar aukštesniu lygiu;
Analitinis ir loginis mastymas;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Savarankiškas darbų eigos planavimas;
Labai geri įgudžiai dirbant MS Office ;
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
Patirtis analogiškoje darbo srityje minimum 3 metai.

Kitos pastabos:

Darbuotojas įdarbinamas bandomąją sutartimi 3 mėnesiams.Pateisinus lūkesčius, sutartis prątesiama neterminuotai.Išdirbus ilgiau nei 12 mėnesių, darbuotojui skiriamas įmonės automobilis, taip pat numatomi kasmetiniai motyvaciniai priedai už pasiekimu

Įmonė siūlo

Privalumai dirbant pas mus:
Įmonių grupėje nuolatos dirba per 250 darbuotojų kurios metinės pajamos viršija 20 mln €, tad privalumas Jums, įmonių grupė yra stabili ir nuolat auganti, laiku ir skaidriai mokanti darbo užmokestį, taip pat su neribotomis karjeros galimybėmis atsižvelgiant į Jūsų progresą mūsų komandoje.
Jaunatviškas ir draugiškas kolektyvas.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1700 - 2000

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Analitinis mąstymas

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Edgaras .
+37061322893
Sparčiai žengianti pirmyn UAB "WESTBAU" įmonė vykdo įvairius elektros kabelių tiesimo, montavimo bei telekomunikacijų projektus visoje Europoje. Bendrovė užsiima inžinerinių tinklų tiesimo darbais, gerbūvio atstatymo darbais .

Похожие объявления о вакансиях

Finansininkas (-ė) (darbas su finansine atskaitomybe pagal TFAS)
Šiaulių bankas, AB
Kaunas
€ 3120 – 4700
Срок: 2024.05.22
Financial Accountant
People Link, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3900
Срок: 2024.06.06
Administratorius (-ė)
Kauno technologijos universitetas
Kaunas
€ 1485 – 1672
Срок: 2024.06.13
Chief Accountant
Human Capital Center, MB
Kaunas
€ 3300 – 5000
Срок: 2024.06.14
Jaunesnysis procesų analitikas (-ė) (Junior business analyst)
IO projects, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2300
Срок: 2024.06.02
Padalinio vadovas
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 4200 – 5000
Срок: 2024.05.30