438
Panevėžio autobusų parkas, UAB
REMONTO DIRBTUVIŲ VIRŠININKAS

Pagrindinės atsakomybės:
  • Autobusų remonto darbuotojų komandos sklandus veiklos užtikrinimas;
  • Kasdieninis remonto dirbtuvių darbų planavimas ir koordinavimas;
  • Kuruojamos veiklos procesų kokybės kontrolės užtikrinimas;
  • Komandos formavimas ir motyvavimas.

Reikalavimai darbuotojui:
  • Aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Patirtis panašioje srityje ne mažiau kaip 3 metai;
  • Transporto priemonių sandaros, techninių charakteristikų bei techninio aptarnavimo išmanymas;
  • Organizuotumas, iniciatyvumas ir atsakingumas;
  • Gebėjimas greitai priimti sprendimus sudėtingose situacijose;
  • Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes Jums siūlome:
  • Stabiliai mokamą darbo užmokestį;
  • Papildomą sveikatos draudimą (išdirbus įmonėje 1 metus);
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Socialines garantijas;
  • Vienkartines išmokas (gimus vaikui ir kitais atvejais);
  • Darbo užmokestį nuo 2000 eurų (neatskaičius mokesčių). Dėl konkretaus atlygio derėsimės, o rezultatas priklausys nuo Jūsų pasiruošimo atlikti patikėtas funkcijas bei jau turimų kompetencijų;

Jei susidomėjote, lauksime jūsų gyvenimo aprašymo.
Telefonas pasiteiravimui +370 686 18107.
Darbo vieta - J.Basanavičiaus g. 67 K4, Panevėžys.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.
Informuojame, kad įmonė visus jūsų asmens duomenis, pateiktus kandidatuojant į šią poziciją, tvarkys tik įdarbinimo tikslais.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000

Дополнительная информация: Dėl konkretaus atlygio derėsimės, o rezultatas priklausys nuo Jūsų pasiruošimo atlikti patikėtas funkcijas bei jau turimų kompetencijų.

Место работы

    Panevėžys, Panevėžio apskritis, Литва
    J.Basanavičiaus g. 67 K4, Panevėžys

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
HR .
+370 686 18107
UAB Panevėžio autobusų parkas yra vienintelis keleivių vežėjas mieste.
Panevėžio autobusų parkas įkurtas 1958 metais vietoje buvusios autotransporto kolonos, turėjusios 59 autobusus, 10 lengvųjų ir 4 krovininius automobilius. 1995 metais ši įmonė įregistruota kaip uždaroji akcinė bendrovė Panevėžio autobusų parkas.
2017 m. pabaigoje įmonė įsikėlė į naujas 3300 kvadratinių metrų patalpas, kuriose įsikūrė įmonės administracija, autobusų remonto ir aptarnavimo dirbtuvės su nauja ir modernia įranga.

Вебсайт компанииhttps://www.panevezioautobusai.lt/

Похожие объявления о вакансиях

Pastatų priežiūros meistras (šilumos ūkis)
Mano būstas, UAB
Vilnius
€ 2100 – 2270
Срок: 2024.06.15
SOC Analyst (in Latvia, Riga)
CV-Online Recruitment
Латвия
€ 3500 – 6000
Срок: 2024.06.04
Mikroautobusų vidaus detalių paruošėjas
Forveda, UAB
Vilnius
€ 1806.74 – 2017.26
Срок: 2024.06.13
Elektros įrangos montuotojas (Autoelektrikas)
Vilnius
€ 1806.74 – 2220.57
Срок: 2024.06.12
Operatorius - mechanikas
Eltaka, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2500