1439
Moller Auto automobilių mechanikas (-ė)
Moller Auto, UAB

Šiuo metu Moller Auto plečia savo serviso komandas ir kviečia prisijungti automobilių mechanikus (-es)!

Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškai!

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS (-Ė)

Mes siūlome:

  • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
  • Geras darbo sąlygas, aistringą, kvalifikuotą ir profesionalią komandą
  • Atlygį, 1270 - 3170 EUR rėžyje (bruto), kuris kiekvieną mėnesį priklauso nuo pasiektų rezultatų
  • Tęstinius kvalifikacijos kėlimo mokymus
  • Papildomas naudas pagal galiojančią įmonės politiką (gyvybės, nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimas, nuolaidos įsigyti bendrovės produktus ir teikiamas paslaugas, kitos naudos)

Pagrindinės atsakomybės:

  • Automobilių garantiniai ir negarantiniai remonto darbai: padangų montavimas, techniniai aptarnavimai (tepalų keitimas variklyje, pavarų dėžėje, pakabos remontas, variklio diržų keitimas)
  • Kiti automobilių remonto darbai pagal turimą kompetenciją

    Reikalavimai kandidatams:

    • Geras automobilio sandaros išmanymas
    • Automobilio remonto srities žinios bei praktiniai įgūdžiai
    • Aukštesnysis/ aukštasis techninis išsilavinimas
    • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir orientuotis į rezultatą
    • Pozityvus can do požiūris, noras mokytis ir priimti naujus iššūkius
    • Kolegiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas
    • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas

    Monthly gross salaryGross/mo  € 1270 - 3170

    Location

      Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
      Vaduvos g. 3, 02301, Vilnius

    Time of work

    • Full-time
    Contact person
    Aušra Zvicevičienė

    Similar job ads:

    Korporatyvinių projektų vadovas (-ė) terminuota darbo sutartis
    AB "MV GROUP Production"
    Vilnius
    € 2300 – 2500
    Deadline: 2024.06.20
    Service Technician
    Alliance for Recruitment
    Vilnius
    € 4583 – 5167
    Deadline: 2024.06.22
    Automobilių mechanikas (-ė)
    Primita, UAB
    Vilnius
    € 1900
    Deadline: 2024.07.08
    Buhalterė (-is) - Apskaitininkė (-as)
    Kakava LT, UAB
    Vilnius
    € 1300 – 1500
    Autošaltkalvis
    UAB DEIGAS
    Belgium
    € 2000 – 3500
    TURI TECHNINĮ IŠSILAVINIMĄ? PRISIJUNK PRIE OPERATORIŲ KOMANDOS!
    BIURO
    Vilnius
    € 1280 – 1920
    Deadline: 2024.06.21