63
Serviso meistras (-ė) priėmėjas (-a)
Moller Auto, UAB

Moller Auto Keturi Žiedai, oficialus Audi atstovas Lietuvoje, (Ukmergės g. 252, Vilnius), į Serviso komandą kviečia prisijungti:

SERVISO MEISTRĄ (-Ę) PRIĖMĖJĄ

Pagrindinės atsakomybės:

  • Aptarnauti serviso klientus tiesiogiai ir telefonu
  • Organizuoti automobilių remonto darbus
  • Planuoti serviso procesus ir kontroliuoti, kaip vykdomi darbai
  • Aktyviai ieškoti sprendimų, kaip padidinti savo komandos užimtumą
  • Spręsti iškylančius klausimus ir nusiskundimus
  • Bendradarbiauti su tiekėjais, kolegomis, atsarginių dalių skyriumi ir kt.

Reikalavimai kandidatams:

  • Automobilio sandaros išmanymas, remonto srities žinios
  • Aukštesnysis/ aukštasis išsilavinimas (privalumas – techninių mokslų pakraipa)
  • Puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai ir patirtis
  • Savarankiškumas, geri organizaciniai įgūdžiai, orientacija į rezultatą
  • Gebėjimas dirbti įvairiomis IT programomis
  • Gebėjimas bendrauti anglų kalba
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir vairavimo patirtis
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas)

Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

  • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
  • Į aukščiausius standartus orientuotą įmonės darbo kultūrą
  • Draugišką ir palaikančią darbo aplinką
  • Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • Atlygį, rėžyje 1800 - 3000 EUR (bruto), kuris priklausys nuo darbo rezultatų, o taip pat papildomas naudas (gyvybės, nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimas, nuolaidos įsigyti bendrovės produktus ir teikiamas paslaugas, kitos naudos) pagal galiojančią įmonės politiką

Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškai!

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Ukmergės g. 252, 06120, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Aušra Zvicevičienė