307
AEI ir Technologijų vystymo vadovas (-ė) - AEI plėtros grupėje
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

  • Energetikos išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 3 metų patirtis AEI generacijos projektavimo, vystymo bei konsultavimo srityse;
  • Žinios apie elektros įrenginių veikimo principus Perdavimo/ Skirstomajame tinkle;
  • Inžinerinis mąstymas gebėjimas analizuoti skirtingų šaltinių techninę informaciją ir sistemiškai ją pristatyti suinteresuotoms šalims;
  • Gilus energetikos sektoriaus supratimas (Elektros inžinerijos, elektros sistemų inžinerijos, AEI technologijų srityse);
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, pozityvus požiūris;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžiai

Privalumas

  • Elektros gamintojo prijungimo prie perdavimo ar skirstomojo elektros tinklo procesų žinojimas;
  • AEI reguliacinės aplinkos pagrindų išmanymas;
  • Patirtis inovacijų projektų valdymo srityse;
  • Patirtis modeliuojant statinius ir dinaminius elektros energetikos sistemos procesus.

Darbo aprašymas

Prie Atsinaujinančių energijos išteklių centro, AEI plėtros grupės Vilniuje, kviečiame prisijungti - AEI technologijų vystymo vadovą (-ę), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už geriausių sprendimų paiešką bei ekspertines konsultacijas, vertinant elektros perdavimo tinklo pajėgumus, parenkant sprendimus vystant AEI ir kitų projektų prijungimą prie Perdavimo tinklo. Užtikrinti nenutrūkstamą grupės veiklą, bei AEI technologijų vystymą ir inovatyvių sprendimų paiešką.

  • Perdavimo tinklo pralaidumų galimybių analizių vertinimas ir geriausių priemonių pralaidumams plėsti paieška (AEI ir kitų elektros gamybos šaltinių bei vartotojų prijungimui prie Perdavimo tinklo);
  • Techninių galimybių paieška ir geriausių sprendimų užtikrinimas prijungimo prie Perdavimo tinklo projektuose, pasitelkiant ir koordinuojant inžinierių komandą;
  • Konsultavimas bei koordinavimas išorės klientų, ar kitų suinteresuotų šalių, techninių prisijungimo prie perdavimo tinklo klausimais;
  • Perteklinės AEI galios panaudojimo ir vandenilio technologijų integracijos galimybių vertinimas bei geriausių sprendimų parinkimas savo kompetencijų ribose: inicijavimas, analizė, dalyvavimas susijusiuose tarpsektoriniuose projektuose bei iniciatyvose;
  • Perdavimo operatoriaus veiksmų suderinimas bei procesų vystymas, integruojant potencialius ateities elektros projektus į bendrą sistemą (jūros vėjų elektrinių, sausumos AEI šaltinių, kt.).

Papildoma informacija

Jei skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai svarstai prisijungti prie mūsų komandos. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.), tau kaip naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir naudų krepšelį. Tikimės, kad dėka jo tau bus lengviau pajausti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą. Turėsi lengvesnes galimybes ne tik rūpintis asmeniais poreikiais, bei šeima, bet tuo pačiu, atsivers platesnės galimybės prisidėti prie socialinės veiklos. Tau siūlome:

  • Galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
  • Palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
  • Dirbti įdomų, praturtinantį ir profesiškai ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • Vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
  • Galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
  • Papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
  • Darbo užmokestį nuo 3500 EUR iki 4500 EUR (su mokesčiais) nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;
  • Finansinį skatinimą pagal LITGRID AB galiojančią tvarką.

Pabendraukime ir papasakosime apie visa tai išsamiai!

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3500 - 4500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Vilnius, Vilniaus m. sav., Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Edita Šimanec
+37069760727

Litgrid energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Čia dirbantys žmonės geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina apie 400 Litgrid specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą tokią, kurioje norisi būti ir veikti.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti Litgrid komandos dalimi.

Mūsų nuoširdžias pastangas rūpintis vieni kitais ženklina trys Lygių galimybių sparnai tai maksimalus Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos įvertinimas už veiklą diegiant lygių galimybių principus organizacijos viduje.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti www.litgrid.eu skiltyje Litgrid žmonės (https://www.litgrid.eu/index.php/apie-litgrid/litgrid-zmones/1470)

Prisijunk prie mūsų komandos!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu