112
Gamybos planavimo vadybininkas (-ė)
LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA, VšĮ

Darbo pobūdis

LRT gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje kviečia prisijungti Gamybos planavimo vadybininką (-ę)

  • Sudarinėti TV departamento išankstinius ir kassavaitinius gamybos darbų grafikus;
  • Teikti TV departamento gamybinių ir kūrybinių resursų poreikio prognozes;
  • Koordinuoti gamybos planų vykdymą: prodiuserių grupės, kūrybos, gamybos ir technikos skyrių;
  • Administruoti ir vystyti TV departamento skaitmeninę produkcijos gamybos planavimo platformą;
  • Teikti veiklos ataskaitas TV departamento vadovui;
  • Optimizuoti TV departamento gamybinius procesus ir resursų naudojimą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažesnė kaip 1 m. televizijos/kino/reklamos kūrybinio gamybinio proceso organizavimo patirtis;
  • Puikios lietuvių k. žinios raštu ir žodžiu (užsienio kalbų žinios didelis privalumas);
  • Geros MS Office paketo (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) žinios;
  • Gebėjimas analizuoti ir suprasti kompleksinius procesus;
  • Puikūs planavimo, organizavimo, konfliktinių situacijų sprendimo įgūdžiai;
  • Sklandi komunikacija bei gebėjimas argumentuoti.

Įmonė siūlo

  • Išskirtinę ir įdomią aplinką viename moderniausių transliuotojų Baltijos šalyse;
  • Iššūkių kupiną kasdienybę, profesinį tobulėjimą ir plačias saviraiškos galimybes;
  • Profesionalią, bendradarbiaujančią komandą;
  • Papildomą sveikatos draudimą, daugiau poilsio dienų, nei numatyta DK, bendrus renginius ir vidinius konkursus;
  • Darbo užmokestį nuo 1800 iki 2400 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijų;
  • Priedus priklausančius nuo pasiektų veiklos rezultatų.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    S. Konarskio g. 49, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Ieva Martinkevič
+37060125078

LRT atvira, skaidri, socialiai atsakinga ir savo žmones mylinti organizacija. Esame didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje.

Kviečiame prisijungti!

Įmonės tinklalapishttp://www.lrt.lt