3739
Klientų vadybininkas (-ė)
Contomobile, UAB

Prie mūsų komandos kviečiame prisijungti
Klientų vadybininką (-ę)

Darbo pobūdis:

Siūlome darbą profesionalų komandoje, kur galėsite realizuoti turimas kompetencijas ir kasdien įgyti daug vertingos patirties.
Ieškome klientų vadybininko (-ės) tokioms užduotims:

  • bendrovės klientų sąskaitų atidarymas / administravimas;
  • klientų poreikių išsiaiškinimas, pateiktos informacijos ar dokumentų analizavimas ir įvertinimas;
  • sprendimų priėmimas pagal savo kompetencijas ir įgaliojimus;
  • bendrovės klientų operacijų, vykdomų negrynaisiais pinigais, administravimas, stebėsena ir kontrolė;
  • bendradarbiavimas su skirtingais Bendrovės skyriais, užtikrinant sklandų klientų aptarnavimą.

Reikalavimai darbuotojui:

  • patirties klientų aptarnavime mokėjimų srityje;
  • pinigų plovimo prevencijos (AML) rizikos, tipologijų ir įtartinų veiklos požymių išmanymo, taip pat patirties atliekant viešų duomenų bazių tyrimus;
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • anglų kalbos žinios;
  • orientacija į tikslų siekimą ir rezultatus;
  • analitinis mąstymas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Outlook);
  • socialiniai bendravimo įgūdžiai žodžiu ir raštu;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai.

Įmonė siūlo:

  • hibridinį darbo modelį;
  • papildomas laisvas dienas;
  • pramogas kartu: komandos susibūrimus, vidinius renginius ir šventes;
  • nuolatinį tobulėjimą.

Atlyginimas:

  • Nuo 1400 € / mėn. neatskaičius mokesčių
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Office programos MS Outlook

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Aušra -

Įmonės tinklalapishttps://www.contomobile.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pirkimų vadybininkė (-as) (Viešieji pirkimai)
KN Energies, AB
Vilnius
€ 2400
Galioja iki: 2024.05.02
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimo vadybininkas (-ė)
Sevatrans, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2454
Galioja iki: 2024.05.17
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
English Speaking Finance Process Specialist
Cognizant Lietuva
Vilnius
€ 1735 – 2095
Galioja iki: 2024.05.18
Eksporto plėtros projektų vadovas (gamybinė kompanija/farmacija)
NOVA LUX management solutions klientas
Vilnius
€ 3200
Galioja iki: 2024.05.09