764
Europos humanitarinis universitetas, VšĮ
Vyriausiasis projektų vadybininkas (-ė)

Europos humanitarinis universitetas (EHU) - tai ypatingas privatus liberaliųjų menų universitetas, kuris siekia aukščiausios studijų ir mokslo kokybės, o jo misija - išskirtinai svarbi. EHU šiandien mokosi apie 1400 studentų, daugiausiai baltarusių kilmės, kurie turi puikią galimybę pasirinkti nuolatines ir ištęstines studijas įvairiose mokslo srityse, įskaitant pirmosios, antrosios ir trečiosios pakopos studijų programas. Be to, jie gali aktyviai dalyvauti humanitariniuose ir socialiniuose mokslų tyrimuose.

EHU skelbia konkursą vyriausio projektų vadybininko pareigoms užimti (pilnas etatas).

Darbo pobūdis:

  • Institucinių projektinių paraiškų rengimas bei teikimas, projekto administravimas, jei nenumatyta kitaip;
  • Pagalba universiteto darbuotojams formuojant ir rengiant paraiškas gauti dotacijas, įskaitant paraiškos išdėstymą, veiklų planavimą, biudžeto parengimą;
  • Administruoti Universiteto projektų eigos priežiūrą;
  • Užtikrinti informacijos teikimą bei pagalbą Universiteto bendruomenei projektų valdymo klausimais;
  • Paruošti ir pateikti analizę ir dokumentaciją, susijusią su Universiteto projektų įgyvendinimu;
  • Universiteto metinių, tarpinių, ataskaitų pagal realizuojamus projektus, kitų tikslinių ataskaitų bei susijusios medžiagos rengimas pagal keliamus reikalavimus;
  • Informacijos apie galimybę teikti paraiškas Lietuvoje, Europoje ir kituose regionuose paieška ir platinimas universiteto akademinei bendruomenei;
  • Akademinės bendruomenės skatinimas įsitraukti į projektines veiklas;
  • Reguliarus mokymų, seminarų bei kitų priemonių akademinei bendruomenei apie projektinio finansavimo paiešką, projektų vadybą bei kitomis susijusiomis temomis organizavimas;
  • Departamentų, mokslo centrų, laboratorijų, dėstytojų, darbuotojų, studentų vykdomų projektų stebėsena, rekomendacijų, pasiūlymų jų veiklų atlikimo gerinimui teikimas;
  • Su projektine veikla susijusios medžiagos rinkimas bei analizė, pasiūlymų teikimas veiklos tobulinimui;
  • Ryšių plėtojimas ir kontaktų palaikymas su Lietuvos bei užsienio institucijomis, partneriais;
  • Dalyvavimas universiteto struktūrinių padalinių organizuojamuose susirinkimuose dėl klausimų, susijusių su tiesioginėmis jo pareigomis, taip pat dalyvavimas tiesiogiai su jo pareigomis susijusiuose pasitarimuose, konferencijose, darbinės patirties pasikeitimo seminaruose.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Patirtis projektų valdymo, analizės, efektyvumo valdymo ar panašiose srityse;
  • Patirtis rengiant institucinius dokumentus (projektines paraiškas, ataskaitas);
  • Gebėti sklandžiai ir aiškiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu anglų, baltarusių/rusų ir lietuvių kalbomis;
  • Gebėti savarankiškai ir efektyviai planuoti, organizuoti savo darbą;
  • Turėti gerus darbo kompiuteriu įgūdžius, gebėti dirbti MS Office programų paketu;
  • Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, analitiškai įvertinti ir apibendrinti problemas, rengti išvadas ir ataskaitas.

Universitetas siūlo:

  • Jūsų lūkesčius atitinkančias finansines sąlygas, papildomas paskatas ir galimybes kvalifikacijai kelti darbdavio lėšomis;
  • Darbą draugiškai, pozityviai nusiteikusiame tarptautiniame kolektyve;
  • Darbą strategiškai patogioje vietoje esančiame biure;
  • Dalyvavimą tradiciniuose Universiteto organizuojamuose renginiuose, šventėse ir pan.;
  • Rezultatais pagrįstą motyvacinę sistemą.
  • Pareigybei yra nustatytas nuo 2500 iki 2800 eurų bruto mėnesio atlyginimas.

Laukiame kandidatų CV iki 2024 m. balandžio 30 d .

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 2800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Savičiaus g. 17, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
HR .
Europos humanitarinis universitetas (EHU) yra privatus liberaliųjų menų universitetas, siekiantis aukštos studijų ir mokslo kokybės ir turintis stiprią socialinę misiją. Įkurtas Minske 1992, EHU persikėlė į Vilnių, kai 2004 m. Baltarusijos valdžia jį uždarė. EHU mokosi apie 1400 daugiausia baltarusių studentų, kurie gali rinktis nuolatines ir ištęstines studijas pirmosios, antrosios ir trečiosios pakopos studijų programose, dalyvauti humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimuose.
Universiteto veikla yra finansuojama ES, Švedijos ir Lietuvos vyriausybių lėšomis.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Vyresnysis (-ioji) kredito pareigūnas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4600
Galioja iki: 2024.05.11
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Vilnius
€ 2500 – 2800
Galioja iki: 2024.05.29
Prekių ir paslaugų pirkimo specialistas
Infrastruktūros valdymo agentūra
Vilnius
€ 2300 – 2600
Projektų vadovas (-ė) – Strateginės infrastruktūros padalinyje
EPSO-G įmonių grupė
Vilnius
€ 3300 – 4300