1386
Naudotų automobilių pardavimų vadovas (-ė)
Moller Auto, UAB

Moller Auto Keturi Žiedai, oficialus Audi atstovas Lietuvoje (Ukmergės g. 252, Vilnius), į savo komandą kviečia prisijungti:

NAUDOTŲ AUTOMOBILIŲ PARDAVIMŲ VADOVĄ (-Ę)

Reikalavimai kandidatams:

  • Praktinis automobilių pardavimo proceso ir finansinės verslo pusės išmanymas
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai, prisiimti atsakomybę ir vadovauti komandai
  • Gebėjimas kryptingai užtikrinti rezultatą
  • Puikūs tarpasmeniniai ir derybiniai įgūdžiai
  • Aukštasis išsilavinimas
  • Nepriekaištinga lietuvių kalba, geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Pagrindinės atsakomybės:

  • Užtikrinti efektyvią įvairių gamintojų naudotų automobilių pardavimų skyriaus veiklą, augimą ir plėtrą
  • Kryptingai vadovauti ir ugdyti komandą, užtikrinti, kad būtų pasiekti pardavimų tikslai
  • Užtikrinti įvairių gamintojų naudotų automobilių pardavimo proceso organizavimą
  • Išlaikyti aukštą klientų aptarnavimo kultūros ir kokybės lygį
  • Išmanyti automobilių rinkos tendencijas, reguliariai atlikti rinkos analizę
  • Skatinti Moller Auto klientų lojalumą
  • Patenkinti klientų poreikius, atstovybės bei gamintojų interesus

    Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

    • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
    • Aistringą, profesionalią ir palaikančią komandą, geras darbo sąlygas
    • Į aukščiausius standartus orientuotą įmonės darbo kultūrą
    • Puikias profesinio augimo galimybes tarptautinėje darbo aplinkoje
    • Atlygį nuo 4130 EUR (bruto), atsižvelgiant į kandidato profesinę patirtį
    • Priedus už pasiektus komandos rezultatus (iki 4 mėnesinių atlygių per metus)
    • Papildomų naudų krepšelį (gyvybės, nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimas, nuolaidos įsigyti bendrovės produktus ir teikiamas paslaugas, kitos naudos) pagal galiojančią įmonės politiką.

    Kandidatų paraiškų lauksime iki balandžio 24 d.

    Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 4130

    Vietovė

      Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
      Ukmergės g. 252, 06120, Vilnius

    Laikas

    • Visa darbo diena
    Kontaktinis asmuo
    Aušra Zvicevičienė

    Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

    Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas (-ė)
    Veho Lietuva, UAB
    Vilnius
    € 1200 – 4000
    Galioja iki: 2024.05.22
    Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
    PRIMUM ESSE klientas
    Kaunas
    € 5000 – 6500
    Galioja iki: 2024.05.05
    Vizualistas (-ė) "H&M" parduotuvėje Vilniuje, pilnas etatas
    H & M Hennes & Mauritz, UAB
    Vilnius
    € 1260
    Galioja iki: 2024.05.11
    Krovininių automobilių serviso skyriaus vadovas (-ė)
    Vilnius
    € 3000 – 5000
    Logistikos skyriaus vadybininkas, (-ė)
    Elis Textile Service, UAB
    Vilnius
    € 2132