212
Alliance for Recruitment
Kelių Technikas

Darbo aprašymas

  • Kelių bei gatvių projektavimas su komandos narių pagalba.
  • Kiekių skaičiavimas.
  • Projekto techninės dokumentacijos rengimas.
  • Sprendinių derinimas, bendradarbiavimas su komandos nariais ir išorės partneriais.
  • Kitos vyresniųjų inžinierių, projektų vadovo paskirtų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • Inžinerinis išsilavinimas (paskutinio kurso studentai taip pat laukiami).
  • AutoCAD programos pagrindai.
  • Pozityvumo, gebėjimo ir noro nuolat mokytis, augti bei tobulėti.
  • Atsakomybės, darbštumo, savarankiškumo ir bendradarbiavimo.
  • Anglų kalbos žinios būtų laikomos privalumu.

Įmonė siūlo

  • Galimybė dalį laiko dirbti iš namų. Likusiu laiku dirbama iš biuro Vilniuje.
  • Stebby sveikatingumo naudų platforma.
  • Sporto renginių startinio mokesčio kompensavimas.
  • Ketvirčio skyriaus išvykos.
  • Kvalifikacijos ir kompetencijų kėlimo mokymai.
  • Skiepai nuo gripo
  • Darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsikimų ir ligų.
  • Įvairūs proginiai sveikinimai.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Dovydas Balvičius
+37066038478

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas - Tyréns - priklauso Švedijos įmonių grupei. Tyréns yra viena didžiausių infrastruktūros inžinerijos įmonių Lietuvoje, kuri įvykdė daugiau nei 10 000 įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų, suprojektavo dešimtis tūkstančių kilometrų kelių, tiltų, geležinkelių.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

SAP ABAP programuotojas (-a)
InnoForce, UAB
Vilnius
€ 2500 – 5000
Galioja iki: 2024.05.01
Guard
JAV ambasada Lietuvoje
Vilnius
€ 1211 – 1635
Galioja iki: 2024.05.15
Saugumo specialistas (-ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2300 – 2500
Galioja iki: 2024.05.24
Pradedantysis sąmatininkas (-ė) APMOKOME
GoDoJob
Vilnius
€ 1502 – 1898
Galioja iki: 2024.05.08
Techninis specialistas (-ė)
KNAUF, UAB
Vilnius
€ 2800 – 3550