521
Viltechmeda, UAB
Pirkimų vadybininkas (-ė)

Trumpas darbo aprašymas:

  • Aktyvus darbas su tiekėjais, naujų tiekėjų paieška.
  • Pirkimo sutarčių sąlygų rengimas ir derinimas.
  • Elektronikos rinkos ir paslaugų tendencijų analizė.
  • Pirkimo ataskaitų/prezentacijų rengimas.
  • Tiekėjų veiklos auditavimas ir vidinių įmonės dokumentų pildymas.
  • Darbas su ERP sistema.
  • Kaštų taupymo projektų inicijavimas ir vykdymas.
  • Nuolatinis tiekimo proceso tobulinimas LEAN metodų pagalba.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Pirkimų patirtis gamybinėje įmonėje būtų privalumas.
  • Labai geri komunikaciniai ir derybiniai įgūdžiai.
  • Operatyvumas ir konstruktyvumas sprendžiant probemas su tiekėjais.
  • Domėjimasis naujovėmis, lankstumas, iniciatyva.
  • Organizuotumas, puikūs savarankiško ir komandinio darbo įgūdžiai.
  • Geri darbo įgūdžiai su MS Excel ir MS PowerPoint.
  • Geros lietuvių ir anglų kalbų žinios.

Mes siūlome:

  • Galimybę dirbti modernioje aukštųjų technologijų įmonėje, kur yra sveikintinos naujovės, iniciatyva ir žingeidumas.
  • 22 kasmetinių atostogų dienas.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.
  • Draugišką ir paslaugų kolektyvą, kuris padės įsilieti į darbo aplinką.
  • Prisijungti prie komandos, kuriančios medicininius prietaisus, kurie padeda pacientams visame pasaulyje sveikti greičiau.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200 - 3000

Papildoma informacija: кonkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į kandidato darbo patirtį ir kompetenciją.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Mokslininkų g. 6

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Analitiniai įgūdžiai Derybų įgūdžiai

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Agnė Bandzienė
UAB VILTECHMEDA, pasaulinės Moog Inc. grupės narė - nuo 1993 metų kurianti ir gaminanti medicinos prietaisus - infuzinius švirkštinius siurblius, tiekianti savo gaminius Lietuvos gydymo įstaigoms, bei eksportuojanti į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

Įmonės tinklalapishttp://www.aitecs.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Šildymo/vėdinimo įrangos pardavimų vadybininkas (-ė)
Celsis, UAB
Vilnius
€ 2100 – 3305
Galioja iki: 2024.05.30
Tiekimo vadybininkas (-ė) (projektų vertinimui) • EMS
“Teltonikos” įmonių grupė
Vilnius
€ 2016 – 2805
Galioja iki: 2024.05.17
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Smart HR - Personalo atrankų partneriai
Vilnius
€ 2600 – 2600
Galioja iki: 2024.05.10
Planavimo ir valdymo apskaitos analitikas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2155 – 3235
Galioja iki: 2024.05.22
PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Apskaitos ir kontrolės UAB "AUDITAS"
Vilnius