572
Finansų direktorius (-ė)
Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis:

  • Finansų valdymo funkcijos organizavimas, planavimas bei valdymas, dalyvavimas formuojant įmonių grupės strategiją;
  • Finansų valdymas ir apskaitos procesų planavimas ir stebėsena;
  • Iždo bei finansinių rizikų valdymas, valdymo ataskaitų vidaus poreikiams bei išorės institucijoms rengimo organizavimas;
  • Investicinių projektų analizė, įmonės finansavimo užtikrinimas, darbas su finansinėmis institucijomis;
  • Turto valdymo, įskaitant nekilnojamą turtą, strategijos rengimas ir įgyvendinimas;
  • Įmonės atstovavimas finansų, turto valdymo ir susijusiais klausimais visoms suinteresuotoms šalims;
  • Nuolatinis ir nuoseklus įmonės finansinės veiklos monitoringas ir optimizavimas, atskaitomybės užtikrinimas finansinėms, reguliuojančioms ir kitoms valdžios institucijoms.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų/ ekonomikos/verslo vadybos srityje;
  • Ne mažesnė nei 5 metų darbo patirtis finansų veiklos valdymo srityje;
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis aukščiausio lygmens vadovų komandoje ar vadovavimo struktūrinio padalinio komandai patirtis;
  • Strategijos formavimo ir korporatyvinio valdymo žinios bei įgūdžiai;
  • Strateginis analitinis mąstymas, gebėjimas efektyviai spręsti kylančias problemas;
  • Lyderystė, diplomatiškumas, verslumas, gebėjimas suburti, ugdyti ir motyvuoti vadovų komandą;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios (bent B2 lygiu).

Mes Jums siūlome:

  • Kaupti patirtį sėkmingai veikiančioje tarptautinėje įmonių grupėje;
  • Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
  • Nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • Galimybę augti ir prisidėti prie svarbių įmonės pokyčių;
  • Patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukai ir partnerių parduotuvėse;
  • Komfortiškas darbo sąlygas, draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas!
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 8000 - 11600

Papildoma informacija: Taip pat metinė premija už pasiektus įmonės ir asmeninius rezultatus. Konkretus darbo užmokestis priklausys nuo turimos darbo patirties bei kompetencijų.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Vardenis Pavardenis
UAB Kesko Senukai Lithuania ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba.

Daugiau nei 25 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3000 profesionalų, siūlančių platų statybos, remonto ir buities prekių pasirinkimą.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB Kesko Senukai Lithuania (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

Įmonės tinklalapishttp://www.keskosenukai.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pirkimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
Lietuva
€ 8500 – 10500
Galioja iki: 2024.06.05
Director of sales development for the Baltic states
Human Capital Center, MB
Kaunas
€ 10000 – 12000
Galioja iki: 2024.05.22
Finance Director
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 6000 – 8000
Galioja iki: 2024.06.09
Projektų ir paslaugų standartizavimo skyriaus vadovas (-ė)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 3662 – 5494
Galioja iki: 2024.05.20
IT Departamento direktorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 5500 – 6500