1430
ALISA MANAGEMENT LABORATORY, UAB
Teisės grupės vadovas (-ė)

REIKALAVIMAI

  • Ne mažesnė nei 4 metų darbo patirtis (įmonių grupių patirtis - privalumas);
  • Puiki anglų kalba;
  • Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo bei vadovavimo komandai įgūdžiai;
  • Gebėjimas surasti kompromisus įvairiausiose situacijose;
  • Noras puoselėti šias vertybes: šeimininkiškumą, aistrą laimėti, atradimų lyderystę.

Privalumai:
Jeigu turite patirtį šiose srityse: bendrovių valdymo, komercinės teisės, gamybos ar nekilnojamojo turto. Turite patirtį rengiant pasirinkimo sandorius (opcionus), obligacijų išleidimo dokumentus

ATSAKOMYBĖS

  • Įmonių grupės atstovavimas teisės srityje: atstovauti įmonės interesus derybose bei teisiniuose ginčuose, puoselėti partnerystę su išoriniais partneriais bei konsultantais;
  • Teisinių rizikų vertinimas bei su tuo susijusių išvadų ir rekomendacijų teikimas;
  • Grupės įmonių veiklai svarbių teisės aktų (įvairios politikos, gairės ir pan.) kūrimas ir jų įgyvendinimo koordinavimas;
  • Verslo sutarčių bei kitų dokumentų rengimas;
  • Grupės įmonių konsultavimas įvairiais teisiniais klausimais bei bendradarbiavimas su grupės įmonėmis bei kitomis komandomis teikiant/gaunant reikiamą informaciją;
  • Teisės grupės darbo organizavimas, komandos formavimas bei komandos motyvavimas ir ugdymas.

SIŪLOME

  • Galimybę dalyvauti įmonių grupės projektuose betarpiškai bendradarbiaujant su aukščiausio lygio vadovais;
  • Pažangią verslo aplinką, galimybę keisti, palaikymą inovatyvių idėjų įgyvendinimui;
  • Profesionalų komandą;
  • Atlygį nuo 3600 €/mėnesį atskaičius mokesčius;
  • Metinę premiją už gerus darbo rezultatus, papildomų naudų paketą (mokymus, sveikatos draudimą ir kt.);
  • Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 5950 - 7439

Papildoma informacija: Metinė premija už gerus darbo rezultatus, papildomų naudų paketas (mokymai, sveikatos draudimas ir kt.)

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Rasa Plerpaitė
069874225
ALISA MANAGEMENT LABORATORY provides organizations with scientific expertise and global know-how-based solutions that help solve everyday challenges as well as strategic issues. We work in the area of HR training, coaching recruitment, organizational research and management solutions in the Baltic States, Poland and Scandinavia.

Įmonės tinklalapishttp://www.amlaboratory.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Valstybinio studijų fondo Paskolų skyriaus vyriausiasis specialistas (teisininkas)
Valstybinis studijų fondas
Vilnius
€ 1963.94 – 1963.94
Galioja iki: 2024.05.22
Operacijų vadovas (-ė) (Chief Operating Officer)
Amston klientas
Vilnius
€ 7400 – 9100
Galioja iki: 2024.06.05
Darbo teisės specialistas (-ė)
Lidl Lietuva, UAB
Vilnius
€ 2440 – 2580
Galioja iki: 2024.05.24
Teisininkas (-ė)
Advokatų profesinė bendrija AVOCAD
Vilnius
€ 2000 – 3000
Galioja iki: 2024.05.30
HR Director
Human Capital Center, MB
Vilnius
€ 6000 – 8000
Galioja iki: 2024.06.06
Vilnius