350
Lidl Lietuva, UAB
Antrinių žaliavų tvarkytojas (-a) (darbas savaitgaliais, 0,5 etato)

Įžanga
Rutinos LIDL tikrai nėra mūsų darbuotojai kasdien atlieka skirtingus darbus. Todėl ieškome tų, kurie mėgsta dinamišką darbą ir nori kartu su visa komanda dirbti klientų labui.

Kilus klausimų dėl kandidatavimo proceso, kreiptis 8 800 800 50 arba noriudirbti@lidl.lt

Darbo pobūdis
  • Antrinių žaliavų transportavimas ir krovimas elektriniu krautuvu sandėlyje
  • Žaliavų paruošimas perdirbimui (presavimas, krova į numatytas talpas)
  • Grąžintos užstato taros paruošimas transportavimui
  • Dėžių ir palečių rūšiavimas
  • Bendros tvarkos sandėlyje palaikymas (šlavimas ir plovimas el. plovimo mašina)
  • Sandėlio krovos darbai

Reikalavimai kandidatui
  • Gali dirbti savaitgaliais (nuo 5:00 iki 15:30 val.)
  • Logistikos ir sandėliavimo darbo patirtis
  • Geras fizinis pasirengimas
  • Noras dirbti prekybos srityje

Siūlome
  • Fiksuotą atlyginimą nuo 571 €/mėn į rankas. Kartu su priedais atlyginimas siekia nuo 618 €/mėn. į rankas
  • 50 eurų vertės kuro kortelė (kiekvieną mėnesį)
  • LIDL dovanų korteles
  • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
  • Karjeros galimybes
  • Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Vaisius, užkandžius ir arbatą
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 774 - 858

Papildoma informacija: *įskaitant papildomą priedą

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Ne visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Personalo Skyrius
8 800 800 50
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Transporto koordinatoriaus (-ės) padėjėjas (-a) (vakarinė pamaina 19:00 - 05:30)
Kaunas
€ 1733 – 1953
Galioja iki: 2024.06.23
Medicinos registratorius, Darbo medicinos centras
VšĮ KAUNO MIESTO POLIKLINIKA
Kaunas
€ 1000 – 1000
Galioja iki: 2024.06.28
Sistemų administratorius (-ė)
Registrų centras, VĮ
Kaunas
€ 1709 – 2563
Galioja iki: 2024.07.05
APMOKAMA PRAKTIKA KOMANDOS ASISTENČIŲ SKYRIUJE (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 950
Galioja iki: 2024.07.12
Duomenų vadybininkas (-ė)
Kauno technologijos universitetas
Kaunas
€ 1485 – 1815
Galioja iki: 2024.07.07
Specialistas (-ė) Vykdomajame sekretoriate
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
Kaunas
€ 1300 – 1500
Galioja iki: 2024.07.13