806
Ignitis Group
PASLAUGŲ VYSTYMO PROJEKTŲ VADOVĖ (-AS)
Ignitis Group
Ignitis Group

PASLAUGŲ VYSTYMO PROJEKTŲ VADOVĖ (-AS)

Ignitis Group

Ar norite tapti įmonės Energijos skirstymo operatorius dalimi ?

Šiuo metu ieškome komandos vadovės (-o) Inovacijų ir paslaugų vystymo komandoje. Šioje pozicijoje prisidėsi prie ateities energetikos kūrimo per naujų bei esamų paslaugų ir sistemų vystymo. Manai, mums pakeliui? Tuomet laukiame Tavęs savo komandoje! 

Take YOUR part in #EnergySmart! 

Prisidėsi prie žalios ir saugios energetikos ekosistemos kūrimo:  

 • Tobulinant ateities energetikos paslaugas: efektyvinant gaminančių vartotojų prijungimą ir veiklos modelius, kuriant atsinaujinančios energetikos plėtrą skatinančias priemones ir jas įgyvendinant, užtikrinant naujų veikos modelių energetikoje veiklą, įgalinant energetikos rinkos dalyvius, diegiant pridėtinę vertę visuomenei kuriančias paslaugas ir kt.;
 • Suderinant skirtingų suinteresuotų šalių (vidinių ir išorinių) interesus: surenkant idėjas, jas įvertinant, pristatant ir atrandant aukso vidurį tarp skirtingų poreikių ir nuomonių;
 • Analizuojant ir tobulinant klientų patirties procesą (pranešimai, sutartys, savitarnos svetainės procesai, informavimas ESO svetainėje ir kt.);
 • Standartizuojant paslaugas: aprašant, nustatant atsakomybes, sukuriant paslaugų veikimo rodiklius bei perduodant paslaugas vykdytojams;
 • Specifikuojant verslo IT poreikius ir padedant sistemų plėtros komandoms vystyti sistemas;
 • Spendžiant problemas kompleksiškai: įsigilinant, įtraukiant kitus ir gebant pasiūlyti sumanius sprendimus.

Šioje pozicijoje reikalingas:

 • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis produktų/paslaugų vystyme, pokyčių valdyme arba procesų transformavimo srityje;
 • Aukštasis universitetinis ekonomikos, vadybos, inžinerijos srities išsilavinimas;
 • Įvairių energetikos sektorių išmanymas (elektros, dujų, atsinaujinančių energijos išteklių);
 • Gebėjimas specifikuoti verslo IT poreikius ir efektyvaus bendradarbiauvimo su IT komandomis įgūdžiai;
 • Srateginis mąstymas, kūrybingumas, lyderystės savybės, organizuotumas, projektų valdymo įgūdžiai;
 • Nepriekaištingas gebėjimas vizualiai ir aiškiai pateikti bei pristatyti sudėtingą informaciją skirtingoms auditorijoms ir suderinti skirtingus interesus.

Mainais už tvaresnės ateities kūrimą, mes pažadame:

 • Galimybę kasdieniniais darbais kurti vertę Lietuvai; 
 • Papildomų naudų paketą pasirenkant: pensijų kaupimą, sveikatos draudimą ar kitą naudą iš pasirenkamų naudų sąrašo MELP programėlėje;
 • Papildomas apmokamas dienas: sveikatinimuisi, trumpalaikės ligos atveju, savanorystei, už sukauptą darbo stažą;
 • Nelaimingų atsitikimų draudimą;
 • Hibridinį darbo modelį (3+2) ir lankstų darbo laiko grafiką;
 • Dėmesį fizinei ir emocinei sveikatai: gerovės mentorių iniciatyvas ir psichologinę pagalbą, tinklinio ir krepšinio komandas ir kt.

Kviečiame prisijungti prie augančios tarptautinės komandos. Ją sudaro išmaniajai energetikai atsidavę specialistai, kuriuos vienija bendras tikslas – sukurti 100% žalią ir saugią energetikos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms. Kiekvieną mūsų žingsnį lydi keturios kertinės vertybės: atsakomybė, partnerystė, atvirumas ir augimas. Jei ir tau jos yra svarbios – lauksime savo komandoje!

Siekdami strateginių tikslų padidinti lyčių balansą Ignitis grupėje, pareigų pavadinimus darbo skelbimuose nurodome pirmiausia moteriškos giminės galūne.

Lygių galimybių įsidarbinti principas, kurį taikome visuose įmonės padaliniuose, draudžia diskriminuoti žmones dėl rasės, amžiaus, odos spalvos, lyties, tautybės, fizinės ar psichinės negalios, religinių pažiūrų ar kitų priežasčių, neturinčių poveikio kandidato gebėjimams atlikti darbines pareigas.

Apie mus:

Norėtum prisidėti prie projektų, užtikrinančių sklandų energijos tiekimą mūsų namams?

Ignitis grupė, kurios svarbią dalį sudaro Energijos skirstymo operatorius (ESO), yra integruota atsinaujinančios energijos bendrovė. Pagrindinis mūsų siekis yra sukurti 100% žalią ir saugią energetikos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms.

ESO valdo ne tik 126 tūkst. kilometrų oro ir požeminių elektros linijų, bet ir 9 tūkst. kilometrų ilgio dujų paskirstymo vamzdyną. Eksploatuojame, prižiūrime ir užtikriname šios valstybei svarbios infrastruktūros patikimumą. Nuolat diegdami inovacijas ir įgyvendindami kitus svarbius pokyčius kuriame pridėtinę vertę Lietuvos energijos vartotojams bei spartiname žaliosios energetikos plėtrą. 

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3124 - 4686

Papildoma informacija: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

Vietovė

  Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  Vilnius

Laikas

 • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR atstovas

Norėtum prisidėti prie projektų, užtikrinančių sklandų energijos tiekimą mūsų namams?

Ignitis grupė, kurios svarbią dalį sudaro Energijos skirstymo operatorius (ESO), yra integruota atsinaujinančios energijos bendrovė. Pagrindinis mūsų siekis yra sukurti 100% žalią ir saugią energetikos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms.

ESO valdo ne tik 126 tūkst. kilometrų oro ir požeminių elektros linijų, bet ir 9 tūkst. kilometrų ilgio dujų paskirstymo vamzdyną. Eksploatuojame, prižiūrime ir užtikriname šios valstybei svarbios infrastruktūros patikimumą. Nuolat diegdami inovacijas ir įgyvendindami kitus svarbius pokyčius kuriame pridėtinę vertę Lietuvos energijos vartotojams bei spartiname žaliosios energetikos plėtrą. Įmonės tinklalapishttp://www.ignitisgrupe.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vyresnysis (-ioji) verslo klientų vadybininkas (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 2360 – 3530
Galioja iki: 2024.06.23
Organizacijos vystymo, įvairovės ir įtraukties vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 3600 – 5400
Galioja iki: 2024.06.26
Nacionalinis (-ė) direktorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 5600
Galioja iki: 2024.06.30
INOVACIJŲ EKSPERTĖ (-AS)
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.06.28
Automobilių parko priežiūros ir nuomos skyriaus vadovas (-ė)
Tokvila, UAB
Vilnius
€ 4000 – 4800
Galioja iki: 2024.06.26
Rinkodaros departamento vadovas (-ė)
Manpower Lit, UAB
Vilnius
€ 4200 – 5800
Galioja iki: 2024.06.29