497
Vertėja (-as) (anglų-lietuvių)
ORLEN Lietuva, AB

KELIAS Į TAVO GALIMYBĘ TOBULĖTI!
Darbui naftos perdirbimo produktų gamykloje, Vertimų grupėje reikalingas:

Darbo aprašymas:
  • versti raštu gautus dokumentus iš anglų kalbos į lietuvių kalbą arba iš lietuvių kalbos į anglų kalbą, užtikrinant, kad vertimai atitiktų kalbos, į kurią verčiama, gramatikos, rašybos, skyrybos taisykles, kad būtų sklandus išversto teksto stilius, taisyklingi, logiški, bendrinės kalbos normas atitinkantys sakiniai, išlaikytas originalo ir terminijos tikslumas bei nuoseklumas;
  • įvairių susitikimų, renginių, mokymų, dalykinių kelionių ir pan. metu vertėjauti žodžiu anglų, lietuvių kalbomis, užtikrinant punktualumą ir nepriekaištingą vertimą;
  • padėti bendrovės darbuotojams rengti ir naudoti dokumentus/informaciją anglų kalba.

Siūlome:
  • mėnesinį darbo užmokestį (bruto) iki 1908 EUR (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją) bei kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %);
  • platų papildomų naudų paketą:
  • nemokamą pervežimą autobusu į darbą/iš darbo (Mažeikiai Juodeikiai Mažeikiai);
  • gyvybės ir sveikatos draudimus;
  • darbdavio mokamas įmokas į darbuotojų pensinio kaupimo fondą;
  • papildomas atostogų dienas;
  • metinę priemoką, priklausančią nuo bendrovės veiklos rezultatų;
  • sporto renginius darbuotojams, kalėdinius, vasaros renginius darbuotojams ir jų šeimos nariams;
  • darbuotojų vaikų vasaros poilsio rėmimą;
  • vidinės karjeros galimybes ir mokymus;
  • nuolaidas degalams ir kitas papildomas naudas.

Reikalavimai:
  • turėti aukštąjį išsilavinimą;
  • puikiai mokėti lietuvių ir anglų kalbas ir gebėti vartoti profesinėje srityje (vertėjavimo žodžiu patirtis, dar vienos užsienio kalbos žinios privalumas);
  • turėti bent 1 metų vertėjavimo patirtį (didesnis vertėjavimo stažas privalumas);
  • turėti puikius teksto analizės ir suvokimo, rašymo ir redagavimo įgūdžius, gebėti pastebėti gramatines, rašybos, skyrybos, logines klaidas;
  • dėmesys detalėms ir tikslumas;
  • gebėti analitiškai ir konceptualiai mąstyti, ieškoti informacijos šaltinių, savarankiškai atlikti pavestas užduotis ir planuoti laiką;
  • išmanyti darbą kompiuteriu (MS Office paketas, pageidautina Trados).

Kontaktinis asmuo: Taira Jakštienė mob.+37061620542.

Gyvenimo aprašymą, nurodant pareigų pavadinimą laiško temos eilutėje, siųsti iki 2024-06-26.
Kandidatų asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Kandidatų į darbuotojus asmens privatumo politikos nuostatomis Kandidatu privatumo politika_LT.pdf (orlenlietuva.lt)
Akcinė bendrovė ORLEN Lietuva valdo vienintelę Baltijos šalyse naftos perdirbimo produktų gamyklą Mažeikių rajone, naftos tiekimo tinklą ir jūrinį naftos terminalą Būtingėje, taip pat krovos terminalą Mockavoje.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1908

Papildoma informacija: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją, kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %);

Vietovė

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .
Bendrovė svarbiausia benzino ir dyzelino tiekėja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Savo produkciją bendrovė taip pat eksportuoja į Vakarų Europą, JAV, Ukrainą ir kt. šalis.

Įmonės tinklalapishttp://www.orlenlietuva.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pardavimų vadybininkas (-ė)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 1450 – 2360
Galioja iki: 2024.07.03
Sandėlio administratorius (-ė)
Sagantas, UAB
Vilnius
€ 1500
VADYBININKAS (-Ė)
Perlitus, UAB
Vilnius
€ 2500 – 5000
Galioja iki: 2024.06.27
Biuro administratorė (-ius)/Asistentė (-as)
FinAgro, UAB
Vilnius
€ 800 – 1000
Galioja iki: 2024.07.05
MUITINĖS TARPININKO ATSTOVAS (-Ė)
Navi grupė, UAB
Klaipėda
€ 2455 – 4132