17
A. Kudrešovo firma
SIUVIMO PROCESŲ TECHNOLOGĖ/-AS

Papildoma informacija

Darbo aprašymas:

Moteriško apatinio trikotažo gamintojas ieško naujo komandos nario, kuris:

  • Rūpintųsi siuvimo technologinių procesų valdymu ir kontrole ;
  • Užtikrintų technologinių procesų nenutrūkstamumą, darbo produktyvumą ir kokybiškos produkcijos pasiuvimą;
  • Prisidėtų prie esamos kokybės kontrolės sistemos tobulinimo   sprendimų rengimo ir jų diegimo;
  • Apmokytų naujus darbuotojus;
  • Priimtų sprendimus dėl krūvio darbuotojams skyrimo;
  • Būtų iniciatyvus gamybą valdančios komandos narys.

Reikalavimai

BŪSITE PUIKI (-US) KOMANDOS NARĖ (-YS) JEI JŪS TURITE ŠIAS SAVYBES :

  • išsilavinimas siuvimo technologijų srityje;
  • darbo patirtis siuvimo procesų organizavimo srityje ;
  • mokėjimas bendrauti ir gebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje;
  • kompiuterinis raštingumas (MS Office paketas, interneto įrankiai);
  • reiklumas, atsakingumas ir sąžiningumas, noras dirbti ir tobulėti.
  • Suvokiate, kad darbe reikia įdėti pastangas, kad atlyginimas mokamas ne už tai kad tik „dirbate“.
  • Ši patarlė – „darbas ne vilkas į mišką nepabėgs“ jums yra svetima.
  • Suprantate, kad gamybos procesas nėra nuolatinis „gaisro gesinimas“

Siūlome:

  • būti nuolat augančios, stiprios kompanijos dalimi;
  • darbą, kuris niekuomet neleis nuobodžiauti ir skatins tobulėti;
  • konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas;

Papildoma informacija:

Nebijote siuvimo cecho šurmulio? Drąsiai bendraujate su žmonėmis? Mintimis gyvenate pasaulyje kur medžiagos, siūlai ir adatos yra daugiau nei daiktų pavadinimai? Jums įdomu, dalyvauti procese, kuomet iš detalių gimsta daiktas? Pasinaudokit galimybe, nes Jums gali būti pakeliui su mumis.

Abejojate ar turite pakankamai patirties? Neabejokite, siųskite CV.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1700

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Vaida Krilavičiūtė

Įmonės tinklalapishttp://www.kudreshovlingerie.com