67
Vičiūnų grupė
Serviso priėmėjas (-a)

Darbo pobūdis

• Serviso klientų priėmimas ir aptarnavimas pagal gamintojo nustatytus kriterijus;
• Automobilių serviso darbų organizavimas ir priežiūra;
• Serviso paslaugų ir atsarginių dalių pardavimas;
• Sąmatų sudarymas, sąskaitų išrašymas, darbas su kasa.

Reikalavimai

• Dviejų metų patirtis serviso priėmėjo pozicijoje;
• Aukštasis techninis išsilavinimas (automobilių techninio eksploatavimo srityje būtų privalumas);
• Geras automobilio konstrukcijos išmanymas;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (darbo su AUTOMASTER patirtis būtų privalumas);
• Serviso darbo organizavimo patirtis ir konstruktyvus bendradarbiavimas su kolegomis;
• Darbas oficialaus atstovo servise (privalumas);
• Sugebėjimas valdyti konfliktines situacijas ir iki galo išspręsti iškilusias problemas;
• Klientų aptarnavimo kriterijų vykdymas ir klientų pasitenkinimo lygio gerinimas;
• Puikios lietuvių kalbos žinios;
• Geros rusų ir anglų kalbos žinios;
• Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

• Visas sąlygas tobulėti ir įgyti norimas kompetencijas, su perspektyva augti ir siekti daugiau ne tik karjeros prasme;
• Būti išgirstam ir tinkamai įvertintam;
• Galimybę dalyvauti įmonės renginiuose, išoriniuose ir vidiniuose mokymuose;
• Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, ambicingame ir tobulėti siekiančiame kolektyve;
• Konkurencingą atlyginimą, priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
• Aiškius tikslus, veiklos vertinimą bei puikias darbo sąlygas;
• Visas darbui reikalingas priemones.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1927

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Ukmergės g. 300, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Personalas Vičiūnai Group

"Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje.

Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis.

„Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulio rinkas.
„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas...

Įmonės tinklalapishttp://www.vici.lt