5
Vainėda, UAB
EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė)

Daugiau nei 25 metų logistikos srityje dirbanti bendrovė  UAB „Vainėda“ įsikūrusi  Žvėryno rajone, Vilniuje, siūlo vadybininko darbą transporto paslaugų eksporto srityje.

UAB „Vainėda“ – tai 15 aktyvių, atsakingų, pelno siekiančių asmenų komanda, mokanti anglų, lenkų, rusų kalbas.  Veiklos geografija - logistinio aptarnavimo tinklas Europos Sąjungos, Skandinavijos, Rusijos,  Baltarusijos, Ukrainos, Kazachstano, Uzbekistano, JAV, Indijos, Kinijos šalių regione ir logistikos jungtys su visu pasauliu. Platus vežamų produktų gabaritų spektras  nuo mažų siuntų iki didžiagabaričių krovinių, visomis transporto rūšimis.

Papildoma informacija

DARBO POBŪDIS:

  • krovinių pervežimo organizavimas kelių transportu;
  • aktyvi transporto paieška:
  • darbas su pilnais kroviniais;
  • krovinių gabenimo sutarčių sudarymas;
  • transporto judėjimo kontrolė;
  • iškilusių problemų sprendimas.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • sėkminga darbo patirtis krovinių ekspedijavimo srityje (būtų privalumas);
  • rusų kalbos mokėjimas (anglų, lenkų, vokiečių kalbos - privalumas);
  • puikūs bendravimo, planavimo, derybiniai įgūdžiai;
  • orientacija į rezultatą.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • darbą augančioje, jaunatviškoje kompanijoje,
  • konkurencingą atlyginimą, nuo darbo rezultatų priklausančius priedus,
  • socialinių garantijų paketą,
  • saviraiškos laisvę ir pastovaus tobulėjimo ir augimo galimybes,
  • draudimas nuo nelaimingų atsitikimų,
  • geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

CV siųsti su nuoroda "Ekspedicijos vadybininkas". Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Adresas: S. Moniuškos 21-2, Vilnius,
Informacija telefonu: 8 5 2081160
Faksas: 8 5 2151259
URL http://www. vaineda.eu

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    S. Moniuškos 21-2, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Skaistė Skaistė

Įmonės tinklalapishttp://www.vaineda.eu