20
 ALGRIMA, UAB
VADYBININKAS (-Ė)

UAB "ALGRIMA" jau nuo 1993 metų kryptingai vysto savo veiklą asmeninių apsaugos priemonių, darbo rūbų prekybos ir gamybos srityse.
Kuria, modeliuoja, gamina ir prekiauja aukščiausios kokybės darbo rūbais, atitinkančiais Lietuvos bei Europos Sąjungos standartų reikalavimus.
Atlieka daugelį reklaminės spaudos darbų šilkografinė ir termo spauda bei siuvinėjimas ant darbo ir laisvalaikio rūbų, tekstilės, sportinės aprangos ir kitų gaminių.
Oficialiai atstovauja Lietuvoje FE.ENGEL, 3M, DIADORA UTILITY, TOWORKFOR, PROS, SHOWA, SPARCO, DEERHUNTER ir kitus prekinius ženklus.
Šiuo metu ieškome vadovo asistento į kurio pareigas įeis:

Darbo aprašymas:

  • Pagalba vadovui kasdieniuose darbuose, bei kitų pavestų darbų vykdymas;
  • Komercinių pasiūlymų ir kitos reikalingos dokumentacijos ruošimas, derinimas;
  • Užsakymų vykdymas/pardavimo proceso organizavimas;
  • Prekių ir gamybos užsakymai;
  • Nuolatinis ryšių palaikymas su esamais ir potencialiais klientais;
  • Sąskaitų faktūrų ruošimas.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • Kompiuterinis raštingumas (darbo su MS OFFICE paketu įgūdžiai, patirtis su RIVILE būtų privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Atsakingumas, dėmesys detalėms, greita reakcija ir iniciatyvumas;
  • Orientacija į klientą bei rezultatą;
  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Vidinė motyvacija augti ir tobulėti pardavimų srityje.

Mes jums siūlome:

  • Darbo laikas: I-V 8:00 - 17:00 val.;
  • Mokymus bei kitas papildomas motyvacines priemones;
  • Neterminuotą darbo sutartį, pilną darbo dieną, socialines garantijas;
  • Bazinis atlyginimas + priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 800

Papildoma informacija: + priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Rimas .

Įmonės tinklalapishttp://www.algrima.lt