27
Maisto padalinio vadovas (-ė)
Vičiūnų grupė

Užduotys

Plungėje ieškome žmogaus, kuris mums įprastą valgyklą, paverstų vieta, kur būtų gera ne tik ateiti pavalgyti, bet ir pailsėti po sudėtingo susitikimo ar išgerti kavos su desertu. Gal tai tu?

Darbo pobūdis
Efektyvaus ir kokybiško valgyklos darbo organizavimo užtikrinimas.
Aptarnavimo bei maisto gamybos kokybės laikymosi užtikrinimas.
Valgyklos komandos sudarymas.
Meniu ir kalkuliacinių kortelių sudarymas.
Valgyklos biudžeto sudarymas, pirkimų vykdymas.

Reikalavimai

Patirtis visuomeninio maitinimo įstaigoje vadovaujančiose pareigose.
Apskaitos principų išmanymas.
GHP reikalavimų, darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų išmanymas.
Maisto produktų gamybos technologinių reikalavimų išmanymas.
Reikalavimų maisto gamybos įrangos eksploatacijai išmanymas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1920

Papildoma informacija: arbo užmokestis aptariamas pokalbio metu. Konfidencialumą garantuojame. Informuojame tik atrinktus kandidatus.

Vietovė

    Plungė, Telšių apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Personalo skyrius
+370 1614152

"Vičiūnų" įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje.

Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis.

„Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulio rinkas.
„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.

Įmonės tinklalapishttp://www.vici.lt