Dokumentų valdymo ir viešųjų pirkimų specialistė (-as)
Lietuvos inovacijų centras, VšĮ

Dokumentų valdymo ir viešųjų pirkimų specialistė (-as)Lietuvos inovacijų centras, VšĮ

Darbo pobūdis

  • gaunamos korespondencijos peržiūrėjimas, registravimas ir atsakingų asmenų informavimas;
  • raštų, laiškų, įsakymų ir kitų įstaigos veiklai palaikyti būtinų dokumentų rengimas;
    viešųjų pirkimų dokumentų rengimas ir procedūrų įgyvendinimas;
  • dokumentų sisteminimas, tvarkymas, saugojimas ir archyvavimas;
  • įvairių vidaus tvarkos dokumentų rengimas ir priežiūra;
  • atsakymų į gautus valstybės, savivaldybių institucijų ar įstaigų, taip pat asmenų skundus, prašymus ir pasiūlymus paprastu ir elektroniniu paštu rengimas;
  • kitų įstaigos vadovo pavestų funkcijų atlikimas.

Reikalavimai

  • ne mažiau kaip 1 (vienerių) metų dokumentų valdymo ir / ar viešųjų pirkimų vykdymo darbo patirtis;
  • būti susipažinus su Lietuvoje galiojančiais teisės aktais, reglamentuojančiais viešąjį administravimą, teisės aktų ir dokumentų rengimą ir įforminimą, dokumentų valdymą, dokumentų archyvavimą ir archyvo tvarkymą, taip pat viešuosius pirkimus;
  • mokėti sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas;
  • mokėti atlikti mažos vertės viešuosius pirkimus;
  • mokėti valstybinę kalbą;
  • mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo B2 lygiu;
  • mokėti dirbti šiomis kompiuterinėmis programomis: „MS Word“, „MS Excel“, „MS Outlook“, „MS PowerPoint“;
  • mokėti dirbti su CVPIS bei CPO sistemomis;
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • kruopštumas, atidumas ir griežtas terminų laikymasis.

Mes siūlome

  • galimybę prisidėti prie sklandžios tarpinstitucinės inovacijų komunikacijos ir jos sisteminimo bei archyvavimo, nestandartinių viešųjų pirkimų iššūkių sprendimo;
  • konkurencingas atlyginimą, nuo 800 eurų į rankas. Atlyginimas nustatomas pagal darbuotojo turimą kompetenciją ir patirtį.
  • lanksčius bei supratingus vadovus;
  • itin draugišką, visada pagelbėti pasiruošusį kolektyvą.

Kaip kandidatuoti

Manai, kad šis darbas kaip tik TAU? Jei taip, lauksime TAVO gyvenimo aprašymo el. paštu v.kolisova@lic.lt iki 2021 m. balandžio 19 d. imtinai. Laiške trumpai (2-3 sakiniais) parašyk, kodėl norėtum dirbti Lietuvos inovacijų centre. Temos laukelyje nurodykit DOKUMENTŲ VALDYMO IR VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SPECIALISTĖ (-AS). Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.