64
Dokumentų valdymo ir viešųjų pirkimų specialistė (-as)
Lietuvos inovacijų centras, VšĮ

Darbo pobūdis

  • gaunamos korespondencijos peržiūrėjimas, registravimas ir atsakingų asmenų informavimas;
  • raštų, laiškų, įsakymų ir kitų įstaigos veiklai palaikyti būtinų dokumentų rengimas;
    viešųjų pirkimų dokumentų rengimas ir procedūrų įgyvendinimas;
  • dokumentų sisteminimas, tvarkymas, saugojimas ir archyvavimas;
  • įvairių vidaus tvarkos dokumentų rengimas ir priežiūra;
  • atsakymų į gautus valstybės, savivaldybių institucijų ar įstaigų, taip pat asmenų skundus, prašymus ir pasiūlymus paprastu ir elektroniniu paštu rengimas;
  • kitų įstaigos vadovo pavestų funkcijų atlikimas.

Reikalavimai

  • ne mažiau kaip 1 (vienerių) metų dokumentų valdymo ir / ar viešųjų pirkimų vykdymo darbo patirtis;
  • būti susipažinus su Lietuvoje galiojančiais teisės aktais, reglamentuojančiais viešąjį administravimą, teisės aktų ir dokumentų rengimą ir įforminimą, dokumentų valdymą, dokumentų archyvavimą ir archyvo tvarkymą, taip pat viešuosius pirkimus;
  • mokėti sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas;
  • mokėti atlikti mažos vertės viešuosius pirkimus;
  • mokėti valstybinę kalbą;
  • mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo B2 lygiu;
  • mokėti dirbti šiomis kompiuterinėmis programomis: „MS Word“, „MS Excel“, „MS Outlook“, „MS PowerPoint“;
  • mokėti dirbti su CVPIS bei CPO sistemomis;
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • kruopštumas, atidumas ir griežtas terminų laikymasis.

Mes siūlome

  • galimybę prisidėti prie sklandžios tarpinstitucinės inovacijų komunikacijos ir jos sisteminimo bei archyvavimo, nestandartinių viešųjų pirkimų iššūkių sprendimo;
  • konkurencingas atlyginimą, nuo 800 eurų į rankas. Atlyginimas nustatomas pagal darbuotojo turimą kompetenciją ir patirtį.
  • lanksčius bei supratingus vadovus;
  • itin draugišką, visada pagelbėti pasiruošusį kolektyvą.

Kaip kandidatuoti

Manai, kad šis darbas kaip tik TAU? Jei taip, lauksime TAVO gyvenimo aprašymo el. paštu v.kolisova@lic.lt iki 2021 m. balandžio 19 d. imtinai. Laiške trumpai (2-3 sakiniais) parašyk, kodėl norėtum dirbti Lietuvos inovacijų centre. Temos laukelyje nurodykit DOKUMENTŲ VALDYMO IR VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SPECIALISTĖ (-AS). Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 1650

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Mokslininkų g. 6A
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Terminuota sutartis

Įgūdžiai

 MS Excel MS Office MS Teams

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Vitalija Kolisova
+37068415222

Lietuvos inovacijų centras – daugiau kaip 25 metus veikianti veiksmingiausia viešosios inovacijų paramos organizacija Lietuvoje, gebanti konsoliduoti verslo, mokslo, politikos ir visuomenės interesus didinant Lietuvos ūkio konkurencingumą tarptautiniu mastu. Mes vertiname veržlumą, drąsą ir darbštumą, leidžiančius mums pasiekti apčiuopiamų rezultatų mūsų klientams tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu mastu. Mes taip pat vertiname analitines ir ekspertines žinias, leidžiančias mums prisidėti prie inovacijų ekosistemos tobulinimo tiek Lietuvoje, tiek ir europiniu lygmeniu.

Įmonės tinklalapishttps://lic.lt/