16
Gamybos apskaitininkas (-ė)
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Gamybos apskaita.
Žaliavos, gatavos produkcijos pajamavimas.
Gamybai sunaudotų žaliavų ir pakuotės nurašymas.
Gamybos apskaitos procesų tobulinimas.
Darbo vieta - Plungė.
Pamaininis darbo grafikas (2 dieninės pamainos (7-19 val.), 2 laisvos dienos, 2 naktinės pamainos (19-7 val.).

Reikalavimai

Aukštesnysis išsilavinimas (buhalterijos srityje - privalumas).
Panašaus darbo patirtis - privalumas.
Anglų ir rusų kalbų - pagrindai.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Navision, SAP - privalumas).

Įmonė siūlo

Veržlų, profesionalų bei bendrų tikslų siekiantį kolektyvą.
Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas.
Transportą į/iš darbo Telšių, Rietavo, Šilalės, Mažeikių, Skuodo, Kartenos ir aplinkinių vietovių.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 1400

Papildoma informacija: Darbo sutarties sąlygos aptariamos pokalbio metu.

Vietovė

    Plungė, Telšių apskritis, Lietuva
    Birutės g. 50, Plungė

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Personalas skyrius
861614152

"Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje.

Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis.

„Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulio rinkas.
„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas...

Įmonės tinklalapishttp://www.viciunaigroup.eu/