TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė)
Vičiūnų grupė

TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė)Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

  • Savalaikis priskirtų prekių kiekio planavimas, likučių valdymas ir užsakymas;
    Pirkimo užsakymų pateikimas ir suderinimas su tiekėjais;
  • Užsakymų įvykdymo kontrolė;
  • Prekių pristatymo organizavimas ir kontrolė;
  • Tiekiamos produkcijos kokybės reikalavimų užtikrinimas;
  • Pretenzijų tiekėjams ruošimas;
  • Kokybės dokumentacijos ruošimas.
  • Įmonės atstovavimas bendraujant su valstybinėmis institucijomis.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu gebėjimai (MS Office paketas), ypač - MS Excel;
  • Loginis ir analitinis mąstymas;
  • Anglų kalbos žinios (Ne žemiau kaip B2);
  • Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija
  • Noras tobulėti ir mokytis

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas