19
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

  • Produkcijos pardavimo organizavimas kavinėms, restoranams, barams (HoReCA kanalas): klientų lankymas, prekių asortimento sudarymas, reklaminių akcijų vykdymas, naujų klientų paieška, sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

  • Darbo su HoReCa patirtis (privalumas - parduodant greito vartojimo produktus);
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, atsakingumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1050

Papildoma informacija: Darbo užmokestis priklauso nuo rezultatų

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Evelina Lučinskaitė

Jau teko padirbėti ne vienoje įmonėje ar net šalyje, bet darbo aplinkoje pritrūko kažko, ką pavadintumėte savu ir įkvepiančiu? O gal, priešingai – dirbdami Lietuvos rinkoje pasigedote aistros naujovėms, globalaus mąstymo ir rūpesčio viskam, kas mus palaiko sveikus ir padeda džiaugtis gyvenimu? Svajojote apie darbą, kuriame vertinami drąsūs, jaunatviški ir iniciatyvūs protai? Dairotės veržlaus darbdavio, gebančio savo produktais užkariauti pasaulį? Tuomet kviečiame prisijungti prie „Vičiūnų grupės“. Čia rasite ambicingų iššūkių kupiną karjeros kelią, visuomet palaikančią komandą, o tobulėsi septynmyliais žingsniais!

Įmonės tinklalapishttp://www.vici.lt