67
GEA Group
ŠALDYMO ĮRENGINIŲ SERVISO INŽINIERIUS (-Ė)
GEA Group
GEA Group

GEA Group

UAB „GEA Baltics“ – įmonė, priklausanti visame pasaulyje sėkmingai veikiančiai tarptautinei technologinių įmonių GEA grupei, turinčiai daugiau nei 250 kompanijų 50-yje šalių. Remdamasi daugiamete tarptautinės GEA kompanijos patirtimi bei naujausiomis technologijomis, GEA Baltics UAB plečia savo veiklą Baltijos šalyse. Darbui Kauno regione ieškome:

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • Pramoninės šaldymo įrangos eksploatavimas, priežiūra, aptarnavimas ir remontas;
  • Darbas objektuose, kelionė į objektus įmonės automobiliu;
  • Tiesioginis bendravimas su klientais;
  • Darbo ir užduočių derinimas su administracija;
  • Galimos komandiruotės (Pabaltijo šalys), tačiau pagrindinė veikla Kauno regione;
  • Dokumentų pildymas ir tvarkymas (ataskaitų, aktų, pažymų ir kt.)
  • Atliktų darbų ataskaitų pildymas.

Reikalavimai:

  • Techninis išsilavinimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Kompiuterinis raštingumas, gebėjimas dirbti su „MS Office“ („Outlook“, „Word“, „Excel“ ir kt.) ir kitomis programomis;
  • Gebėjimas atsakingai ir efektyviai valdyti savo darbo laiką.

Privalumai:

  • Termodinamikos pagrindai;
  • Amoniakinių, CO2 ir „freoninių“ šaldymo įrenginių priežiūros patirtis;
  • Užsienio kalbos žinojimas (anglų, rusų);
  • Greita orientacija, kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas.
  • Darbo saugos, slėginių indų priežiūros, elektros saugos, OAM ir F-dujų pažymėjimai/sertifikatai.

Mes Jums siūlome:

  • Dirbsite tarptautinėje įmonėje, profesionalioje komandoje, galėsite tobulinti savo profesines žinias ir įgūdžius, turėsite puikias darbo sąlygas
  • Draugišką kolektyvą;
  • Įmonės automobilį, „Škoda Octavia Universal“ (ar panašus);
  • Tinkamas savirealizacijos sąlygos;
  • Įmonės IT sprendimai darbui ir pareigoms atlikti;
  • Visas saugaus darbo priemonės;
  • Visas priemonės, reikalingas darbui atlikti;
  • Pagrindiniai mokymai - kartu su labiau patyrusiais kolegomis;
  • Periodiniai darbo saugos, pirmosios pagalbos mokymai;
  • Galimi mokymai lankantis kompresorių gamyklose.

Pagal įmonės vidinę politiką:

  • Įmonės darbuotojo, dirbančio 24 valandas per parą, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Komandiruočių kelionių draudimas;
  • Papildomas metinis sveikatos draudimas (po bandomojo laikotarpio);
  • 4 apsilankymai per mėnesį sporto klube (po bandomojo laikotarpio).

Darbo vieta: pagrinde Kauno regionas, galimos komandiruotės Lietuvoje, tiek kitose Pabaltoji šalyse
Darbo pradžia: po sutarties pasirašymo
Darbo užmokestis (bruto): nuo 1.500,- iki 2.000,- eurų.
Papildomų viršvalandžių apmokėjimas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus;
Priedai per metus iki 15 proc. nuo metinio darbo užmokesčio;
Priedai mokami pagal apkrovimą, kokybiškai atliekamą darbą, bei skyriaus ir įmonės rezultatus.

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2000

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Donatas Baranauskas

Pramoniniai šaldymo įrenginiai, įranga, komponentai - didmeninė prekyba. Šaldymo sistemų projektavimas, montavimas, automatizavimas, priežiūra, technologiniai sprendimai.

Separatorių, dekanterių ir su jais susijusių technologijų aptarnavimas bei servisas.

Melžimo, pieno šaldymo ir kt. įrenginiai.

Įmonės tinklalapishttp://www.gea.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Galioja iki: 2024.04.27
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000
Account Manager
Vilnius
€ 2100 – 3100