7
K.T.S PRODUCTION, UAB
Administratorė (-ius) - apskaitininkė (-as)

Darbo pobūdis:

  • Bendravimas su klientais raštu ir telefonu;
  • Įmonės dokumentų tvarkymas, archyvavimas;
  • Personalo dokumentų tvarkymas, darbo laiko žiniaraščių pildymas;
  • Korespondencijos tvarkymas;
  • Aplinkosaugos duomenų suvedimas ir administravimas GPAIS;
  • Gamybos duomenų suvedimas į apskaitos programą-AGNUM.

Reikalavimai:

  • Raštvedybos išmanymas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, pareigingumas, iniciatyvumas;
  • Paslaugumas, atsakingumas;
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (Excel, Word ir kt.);
  • Geras savo darbo laiko planavimas, darbas komandoje.

Privalumai:

  • Buhalterinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis.

Mes siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas:

  • Nuo 600 €/mėn. į rankas
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 873.26

Vietovė

    Utena, Utenos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Alina Repečkienė
Užsienio kapitalo įmonė gaminanti žemės ir miško ūkio techniką. Savo gaminius parduoda su KTS ženklu visoje Europoje.