19
Kauno būstai, UAB
Kambarinė - valytoja (-as)

Darbo pobūdis:
• Apartamentų valymas
• Laiptinių, bendrų patalpų valymas
• Patalynės skalbimas (įmonės patalpose yra visa reikiama įranga)
• Darbas pamainomis, 2 dienos dirbamos, 2 laisvos.

Reikalavimai:
• Tvarkingumas
• Greita orientacija
• Atsakingumas

Mes Jums siūlome:
• Visas socialines garantijas
• Draugišką kolektyvą
• Laiku mokamą atlyginimą

Darbo vieta: Palanga (kunigiškių rajonas)
Darbo pradžia: Iškart
Darbo užmokestis (bruto): 850

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 850

Vietovė

    Palanga, Klaipėdos apskritis, Lietuva
    Palanga (kunigiškių rajonas)

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
HR .

UAB „Kauno būstai“ – nekilnojamojo turto vystytoja, turinti ilgametę patirtį statybų sektoriuje.