16
Prekybos buhalterinės apskaitos grupės vadovas (-ė) / vyr.buhalteris (-ė)
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

• Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas;
• Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms;
• Savalaikis ataskaitų vadovybei ruošimas pagal vidines įmonių nustatytas tvarkas;
• Buhalterinės apskaitos procesų peržiūra, kontrolė, optimizavimas;
• Buhalterijos skyriaus darbuotojų konsultavimas apskaitos, mokesčių klausimais;
• Darbas su auditoriais.

Reikalavimai

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų / apskaitos / ekonomikos srityje;
• Ne mažiau kaip 2 metai panašaus darbo patirtis;
• Anglų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu);
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, būtina Excel);
• Darbo patirtis buhalterine apskaitos programa (pageidautina Navision);
• LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius bei įmonės veiklą, išmanymas bei nuolatinis domėjimasis naujovėmis;
• PVM įstatymo, importo, eksporto procedūras reglamentuojančių teisės aktų žinojimas;
• Atsakingumas, kruopštumas, analitiniai gebėjimai;
• Iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvus mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes siūlome

• Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• Mokymus ir karjeros perspektyvas įmonių grupėje;
• Įdomų, dinamišką, atsakingą darbą, panaudojant ir tobulinant profesines ir asmenines kompetencijas;
• Darbo vietą moderniame A+ klasės verslo centre MAGNUM, Kaune.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2450

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Karaliaus Mindaugo pr. 38

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office Microsoft Dynamics NAV

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Personalas Vičiūnai Group

"Vičiūnų“ įmonių grupė – tai tvari ir moderni, viena didžiausių Lietuviško verslo grupių Europoje. Grupės įmonės vysto maisto produktų gamybos, pardavimo, logistikos, pervežimo ir plėtoja žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 14 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 8500 darbuotojų, lietuviškas prekinis prekinis „Viči" pasiekia daugiau nei 58 pasaulio šalis. "Vičiūnų grupė" puoselėja atsakingo verslo standartus, tvarų vystymąsi ir nuolat investuoja pažangą.

Įmonės tinklalapishttp://www.viciunaigroup.eu/