13
Entafarma, UAB
MEDICINOS ATSTOVAS (-Ė) KAUNO REGIONE

Kompanija Entafarma, atstovaujanti gerai žinomų vaistų ir maisto papildų gamintojus (Vitabiotics, Lepicol, Optima ir kt.), sėkmingai vykdanti rinkodarą bei platinimą Baltijos šalyse bei užimanti vieną pirmaujančių pozicijų savo srityje, nuo šiol atstovaus GlaxoSmithKline prekių ženklus – Voltaren, Theraflu, Otrivin, Corega ir kt. Darbui su šiais produktais kompanija Entafarma ieško:

MEDICINOS ATSTOVO (-ĖS) KAUNO REGIONE

Darbo aprašymas:

  • Darbas su atstovaujamais produktais – Voltaren, Theraflu, Corega ir kt.
  • Aktyvus bendravimas su vaistininkais, gydytojais
  • Pristatymų organizavimas, dalyvavimas konferencijose

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas. Privalumas: medicininis, farmacinis
  • Puikūs bendravimo, produktų pristatymo įgūdžiai
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Anglų kalbos mokėjimas
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Privalumas: darbo patirtis farmacijos kompanijoje

Siūlome:

  • atsakingą, dinamišką ir įdomų darbą šiuolaikiškoje, lojalumą vertinančioje, kompanijoje, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes
  • konkurencingą darbo užmokestį, priedus prie atlyginimo, mokymus
  • automobilį ir kitas darbo priemones
  • mėnesinį alygį 1300 – 2300 EUR bruto

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą su nuoroda „Medicinos atstovas“ siųsti iki 2021 m. Gegužės 15d.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 2300

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttp://