29
Buhalterė (-is)
VT Trade Europe, UAB

Tarptautinė įmonių grupė „VT HOLDING“ kviečia prisijungti prie savo komandos buhalterinės apskaitos profesionalą(-ę), turinčio(-ią) patirties gamybos ir tarptautinės prekybos srityse. Norėdami gauti daugiau informacijos apie įmonių grupę - www.tlabprof.com
Darbo vieta: Vilnius, UAB „VT Trade Europe“ - grupės įmonė, atsakinga už tarptautinių pardavimų plėtrą, gamybą ir sandėliavimą.

Darbo aprašymas:

  • pirminių dokumentų vedimas;
  • tarptautinės prekybos apskaitos patirtis (elektroninės parduotuvės, PVM kodai)
    gamybos (gamykla, sandėlis, logistika) apskaita;
  • atsargų apskaitos priežiūra, inventorizacija;
  • darbo užmokesčio apskaita;
  • personalo ir kitų administracinių dokumentų rengimas.

Reikalavimai:

  • buhalterinio darbo patirtis gamybos ir prekybos (1+ metai) sferose;
  • buhalterinės apskaitos, LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius, išmanymas;
  • darbo su 1C:Organizacija (1C:Enterprise) apskaitos programa patirtis (1+ metai);
  • darbo su pagrindinėmis MS Office programomis įgūdžiai.

Privalumai:

  • patirtis gamybinėje įmonėje;
  • patirtis su tarptautinės prekybos operacijomis;
  • rusų arba anglų kalbos žinios;
  • Europos Sąjungos ir kitų užsienio šalių importo-eksporto, mokesčių politikos išmanymas.

Siūlome:

  • nuostabią galimybę įgyti patirties tarptautinėje įmonių grupėje, veikiančioje visame pasaulyje;
    konkurencingą atlyginimą;
  • saugią darbo vietą stiprioje ir stabilioje įmonių grupėje, dirbančioje pasaulinėje rinkoje;
  • galimybę įgyvendinti savo ryškiausias profesines idėjas;
  • karjeros galimybes;
  • šiltą ir draugišką darbo atmosferą;
  • dalyvavimą įmonės renginiuose bei mokymuose;
  • puikias bendrovės biuro patalpas pačiame miesto centre.

Atlyginimas:

  • 800-1300 €/mėn. neto;
  • 1220-2100 €/mėn. bruto.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1220 - 2100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

VT Trade Europe, Vilnius, Lithuania subordinating to VT Research and Development, Great Britain, London and beeing a part of VT HOLDING www.vtholding.com International Group of Companies – one of world’s major player in beauty industry, owner and pr...

Įmonės tinklalapishttps://tlabprofessional.com/