9
AUGA
Vyr. Buhalteris (-ė), Raseiniai
AUGA
AUGA

AUGA

AUGA kviečia augti kartu!

Šiuo metu plečiame esamą buhalterinės apskaitos padalinį Raseiniuose ir prie jau esamos komandos prisijungti bei kartu su mumis kviečiame augti 2 VYR. BUHALTERIUS (-ES), kurių vienas iš svarbiausių uždavinių – įmonių finansinės, mokestinės apskaitos organizavimas ir vedimas.

Darbo pobūdis

• įmonių grupės priskirtų įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas;
• pirminių apskaitos dokumentų vedimas ir apdorojimas;
• avansinių apyskaitų kontrolė;
• komandiruočių apskaita;
• kuro apskaita;
• finansinių sutarčių ir kitų dokumentų rengimas ir kontrolė;
• ataskaitų teikimas SoDrai, VMI ir kitoms kontroliuojančioms institucijoms;
• tikslus darbų atlikimas pagal nustatytus terminus;
• kitos, su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Pagrindiniai asmeninių savybių, kvalifikaciniai bei patirties reikalavimai kandidatams

• aukštasis / aukštesnysis buhalterinis išsilavinimas;
• buhalterinio darbo patirtis – ne mažiau 3 m.;
• pagrindinių buhalterinę ir mokestinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų ir Verslo apskaitos standartų žinojimas bei jų taikymo patirtis;
• darbo patirtis su apskaitos programa RIVILĖ - privalumas;
• patirtis tvarkant žemės ūkio bendrovių apskaitą – privalumas;
• kompiuterinis raštingumas (ypač MS Excel);
• greita orientacija, analitinis mąstymas;
• noras nuolat mokytis ir tobulėti;
• kruopštumas ir atsakingumas, produktyvumas ir orientavimasis į rezultatus.

Įmonė siūlo:

• įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje ir tobulėjančioje įmonių grupėje;
• kompetenciją ir patirtį atitinkantį darbo užmokestį;
• papildomą sveikatos draudimą;
• galimybė dalyvauti įmonės akcijų opcionų programoje;
• tobulėjimo, karjeros galimybes.

Jei noriai dirbi su dokumentais ir skaičiais, esi atidus detalėms, nebijai įvairių naujovių bei manai, kad esi tinkamas kandidatas, sutinki pasidalinti savo asmens duomenimis, reikalingais vykdant atranką ir nori prisidėti prie AUGA group sėkmės istorijos, siųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu personalas@auga.lt su prierašu VYR. BUHALTERIS (-Ė).
Informuosime tik atsirinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1750 - 2000

Papildoma informacija: Papildomas Sveikatos draudimas; Galimybė dalyvauti AUGA group akcijų opcionų programoje

Vietovė

    Raseiniai, Kauno apskritis, Lietuva
    Žieveliškės g. 1, Kalnujai, Raseinių r.
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Viktorija Gružauskienė

AB „AUGA group“ yra didžiausia Europoje ekologiško maisto bendrovė, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonė gamina platų ekologiškų maisto produktų asortimentą iš savo užaugintų žaliavų, užtikrindama pilną produktų atsekamumą, ir vadovaujasi vizija  – ekologiškas tvariai užaugintas maistas be kainos gamtai.

Įmonės tinklalapishttp://www.auga.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vyr. buhalterė (-is)
CV-online klientas
Vilnius
€ 3600 – 4150
Galioja iki: 2024.05.09
Suvirintojas (-a)
AUGA
Mažeikiai
€ 1900 – 2000
Galioja iki: 2024.04.26
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
GEA Group
Vilnius