11
Kauno kolegija
MEDICINOS FAKULTETO KOMUNIKACIJOS SPECIALISTAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

  • rūpinimasis Fakulteto veiklos viešinimu, bendradarbiaujant su Kolegijos Rinkodaros ir komunikacijos skyriumi;
  • informacinių produktų (straipsnių, prezentacijoms skirtų tekstų ir kt.), reikalingų Fakulteto viešinimui, rengimas;
  • su Fakulteto vadovais suderintų pranešimų platinimas numatytais informacijos kanalais;
  • publikacijų ir vizualios informacijos apie renginius ir įvykius, gaunamos iš Fakulteto bendruomenės, redagavimas ir parengimas sklaidai;
  • dalyvavimas Fakulteto renginiuose, atliekant reporterio funkcijas;
  • dalyvavimas bei pasiūlymų teikimas organizuojant svarbius Fakulteto renginius ir su komunikacija susijusius projektus.

Reikalavimai kandidatui (-ei):

  • aukštasis / nebaigtas aukštasis išsilavinimas (komunikacijos, viešųjų ryšių, kūrybos ir pramogų industrijų, rinkodaros / marketingo srityse);
  • anglų kalba (pageidautina B1 lygiu);
  • mokėjimas dirbti šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis;
  • gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis lietuvių kalba (žodžiu ir raštu);
  • atsakingumas, diplomatiškumas, iniciatyvumas ir kūrybiškumas;
  • puikūs bendravimo, bendradarbiavimo ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.
  • Gebėjimas fotografuoti būtų privalumas.

Atlyginimas: 955 Eur (neatskaičius mokesčių) + priemokos, priedai, premijos už pasiektus aukštus rezultatus

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 955

Papildoma informacija: + priemokos, priedai, premijos už pasiektus aukštus rezultatus.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Terminuota sutartis
Kontaktinis asmuo
Agnė Girininkaitė-Lenzė