74
METIDA
Prekių ženklų konsultanto asistentas (-ė)
METIDA
METIDA

METIDA

METIDA – lyderiaujanti intelektinės nuosavybės teisinių paslaugų grupė Europoje, turinti 30 metų patirtį prekių ženklų, dizaino ir išradimų apsaugos srityje. Naudodama legaltech įrankius, pasaulinio lygio marketingo sprendimus ir išskirtinę kompetenciją intelektinės nuosavybės apsaugos srityje, paslaugas teikia tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje daugiau nei 1000-čiui klientų per metus. Šiuo metu ieškome prekių ženklų konsultanto asistento(-ės).

Darbo pobūdis:

  • Asistuodamas (-a) prekių ženklų konsultantams, dalyvausi dokumentų, reikalingų prekių ženklų ir dizaino registravimui Lietuvoje ir užsienio šalyse, ruošime; pildysi ir prižiūrėsi klientų duomenų bazes, atliksi kitus prekių ženklų konsultantų pavedimus.

Reikalavimai:

  • Labai geros lietuvių ir anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Kompiuterinis išprusimas (MS Office);
  • Atidumas, kruopštumas;
  • Gebėjimas greitai mokytis.

Mes siūlome:

  • Darbą dinamiškoje ir šiuolaikiškoje legaltech įmonėje;
  • Įgyti žinių ir patirties intelektinės nuosavybės apsaugos srityje;
  • Lankstų darbo grafiką, leidžiantį derinti darbą su studijomis;
  • Darbą moderniam biure Vilniaus centre;
  • Apmokymus darbo pradžioje.

Darbo užmokesčio rėžiai nuo 750 iki 1200 eurų bruto.

Apie tolesnę atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Garantuojame jūsų informacijos konfidencialumą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 750 - 1200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
HR darbuotojas .