22
Medium Group, UAB (TrackingMAP)
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

Tarptautinėje rinkoje sparčiai auganti “TrackingMAP” informacinių technologijų įmonių grupė yra vis labiau žinoma, kaip įnovatyvus ir aukščiausius standartus atitinkančius transporto kontrolės ir monitoringo sprendimus kuriantis prekės ženklas.

Darbo pobūdis:

  • Svarbių duomenų rinkimas, jų analizė, problemų sprendimas;
  • Bendravimas su Lietuvos bei užsienio kolegomis, sprendžiant užduotis, susijusias su klientų aptarnavimu;
  • Darbas slenkančiu grafiku.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikus anglų bei rusų kalbų mokėjimas; (Ispanų kalba būtų privalumas)
  • Gebėjimas maloniai ir taktiškai bendrauti su įvairiomis klientų grupėmis;
  • Atidumas, atsakingumas, greita orientacija;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, paslaugumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • Tai puiki galimybė prisijungti prie sparčiai augančios tarptautinės kompanijos;
  • Jaunas kolektyvas;
  • Motyvuojantis atlyginimas;
  • Moderni darbo aplinka.

Jei manai, kad bendravimas su žmonėmis - tavo antras kvėpavimas - laukiame tavo CV.

Atlyginimas
900-1200 €/mėn. į rankas

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400.49 - 1927.76

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .