16
Transmitto, UAB
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS)

DARBO POBŪDIS:

- Pagalba pardavimo komandai
- Pagalba pardavimų skyriaus vadovui
- Sąskaitų kontrolė, apmokėjimų sekimas
- Sutarčių rengimas
- Tvarkingas dokumentų parengimas bei tvarka
- Dalyvavimas susirinkimuose, pasitarimuose, jų protokolavimas
- Raštų rengimas
- Darbas su buhalterine programa
- Darbas su „CRM“ programa
- Priskirtų „KPI“ vykdymas
- Bendravimas su kitais įmonės skyriais
- Ataskaitų rengimas
- Užsakymų formavimas gamintojo informacinėje sistemos, jų sekimas
- Tiekimo koordinavimas
- Darbas su esamais klientais

MES SIŪLOME:

- Visas savirealizacijos galimybes
- Galimybė kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi
- Profesionalius ir aukštos kompetencijos kolegas, iš kurių bus galima mokytis
- Darbo aplinką, kai nėra dviejų vienodų dienų, kur reikalingas kūrybiškumas ir naujovės
- Komandiruotes, verslo renginius, išorinius ir vidinius mokymus
- Mėnesinį atlyginimą (neto): 1.000,00* eurų bei motyvuotą priedų sistemą
*konkretus darbo užmokestis bus siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą pareigybės reikalavimams.

REIKALAVIMAI:

- Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas
- Panašaus darbo patirtis, bent 1m.
- Puikios anglų kalbos žinios, rusų kalbos žinios – privalumas
- Gebėjimas dirbti savarankiškai, greitai priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę
- Orientacija į rezultatą
- Komunikabilumas
- Vairuotojo pažymėjimas

PAPILDOMA INFORMACIJA
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1576.26

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Tomas Vaičiulis

Įmonės tinklalapishttp://www.transmitto.lt