24
DAŽYTOJAS (-A)
Helisota
Helisota
Helisota

Helisota

Darbo pobūdis:

  • Paruošti dažymui sraigtasparnių ir jų komponentų paviršius;
  • Pagal dažymo technologijų reikalavimus atlikti dažymo darbus.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis (ne mažiau kaip 1 m.);
  • Rusų kalbos pagrindai;
  • Įvairių paviršių dažymo ir pasiruošimo dažymo darbams reikalavimų išmanymas;
  • Gebėti dirbti dažymo darbams naudojamais rankiniais ir mechaniniais įrankiais;
  • Dažymui naudojamų medžiagų, jų savybių, tarpusavio sąveikos išmanymas;
  • Glaistymo ir gruntavimo technologijų bei įrankių išmanymas.

Mes jums siūlome:

  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Remiantis įmonės atlygio politika, mes siūlome konkurencingą darbo užmokestį nuo 800 eurų (neto). Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1225

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gintarė .

„Helisota“ – tarptautinė sraigtasparnių techninės priežiūros ir remonto paslaugų tiekėja. Bendrovė atlieka sraigtasparnių kapitalinio remonto, techninio aptarnavimo, modernizavimo darbus, tiekia aviacines detales, atlieka sraigtasparnių techninę priežiūrą ir aptarnavimą užsakovų bazėse, teikia mokymų paslaugas. Bendrovė yra sertifikuota Europos aviacijos saugumo agentūros bei sraigtasparnių gamintojų „Mil“, „Robinson“ ir „Airbus Helicopters“ organizacija. Savo paslaugas „Helisota“ teikia sraigtasparnių operatoriams iš 40-ies šalių.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Galioja iki: 2024.04.27
Machine Learning Engineer (Python)
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 32
Galioja iki: 2024.05.02
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000