ŠILDYMO TECHNIKOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTAS
Heating service, UAB

ŠILDYMO TECHNIKOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTAS Heating service, UAB

Kvalifikacija, patikimumas, lankstumas, nuolatinis tobulėjimas ir pagarba kiekvienam žmogui - mūsų kasdieninės veiklos filosofija, kurios dėka esame Stipriausi Lietuvoje nuo 2018 metų!

Kviečiame Tave prisijungti prie UAB "Heating service" komandos!

Papildoma informacija

Darbo aprašymas:

  • buitinio sektoriaus šildymo katilų paleidimas - derinimas, techninis aptarnavimas, garantinis ir pogarantinis remontas.
  • kompleksinių šildymo technikos diegimo ar renovacijos projektų vykdymas.

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas (techninis išsilavinimas būtų privalumas);
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • motyvacija darbe siekti rezultatų;
  • atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas.

Mes siūlome:

  • nuoseklų tobulėjimą ir karjeros galimybes;
  • automobilį ir kitas puikias darbo sąlygas;
  • lankstų darbo grafiką (galimybė dirbti po pietų);
  • jaunatvišką kolektyvą ir draugišką atmosferą;
  • stabilų atlyginimą ir priedus už papildomas pastangas.

Darbo laikas  Visa darbo diena.

Vietovė  Vilnius.

Kontaktinis asmuo  Artūras