18
BaltLED, UAB
Tiekimo vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis

 - Atsargų valdymas;
- Bendravimas su tiekėjais Lietuvoje ir užsienyje;
- Užsakymų bei pirkimų formavimas;
- Pirkimų užsakymų kontrolė ir vykdymas;
- Tiekimo logistikos organizavimas.

Reikalavimai

 - Aukštasis išsilavinimas;
- Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Išvystyti skaičiavimo įgūdžiai;
- Geros anglų klabos žinios;
- Komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas, savarankiškumas.

Įmonė siūlo

 - Puikią ir draugišką darbo aplinką;
- Kūribingą ir atsidavusį kolektyvą;
- Turėsi nenutrūkstamas mokymosi bei tobulėjimo galimybes nuolat sparčiai augančioje ir besikeičiančioje įmonėje!

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 800 - 1200

Vietovė

    Vilkaviškis, Marijampolės apskritis, Lietuva
    Gėlių g. 3, Serdokų km.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Žydrūnė Šilingė

UAB BaltLED – tai vienas didžiausių LED apšvietimo sprendimų vystytojų Baltijos šalyse, platinantis savo produkciją daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. Įmonė užsiima produktų tyrimu ir plėtra, gamybos organizavimu bei sprendimų pateikimu rinkai.
Kuriame nestandartinius, kiekvienam klientui individualiai pritaikytus sprendimus. Didžiausias mūsų įkvepimas - žinoti, kad savo klientams padedame rinkoje būti žingsniu priekyje.

MŪSŲ MISIJA - praturtinti žmonių kasdienį gyvenimą unikaliais  vertės pasiūlymais
Svarbiausia įmonės lyderystės ir mūsų sekmės LED reklamos ...

Įmonės tinklalapishttp://www.baltled.com