6
 ALGRIMA, UAB
PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

UAB "ALGRIMA" jau nuo 1993 metų kryptingai vysto savo veiklą asmeninių apsaugos priemonių, darbo rūbų prekybos ir gamybos srityse.
Kuria, modeliuoja, gamina ir prekiauja aukščiausios kokybės darbo rūbais, atitinkančiais Lietuvos bei Europos Sąjungos standartų reikalavimus.
Atlieka daugelį reklaminės spaudos darbų šilkografinė ir termo spauda bei siuvinėjimas ant darbo ir laisvalaikio rūbų, tekstilės, sportinės aprangos ir kitų gaminių.
Oficialiai atstovauja Lietuvoje FE.ENGEL, 3M, DIADORA UTILITY, TOWORKFOR, PROS, SHOWA, SPARCO, DEERHUNTER ir kitus prekinius ženklus.

Šiuo metu ieškome pardavimų vadybininko (-ės) į kurio pareigas įeis:

Darbo pobūdis:

  • Užsakymų priėmimas, jų koordinavimas, paskirstymas;
  • Konsultavimas apie parduodamas prekes ir jų taikymą;
  • Gebėjimas greitai rasti tinkamą sprendimą, atitinkantį kliento poreikius, pasiūlymų rengimas;
  • Santykių su esamais klientais palaikymas;
  • Naujų klientų paieška;
  • Darbas su esamais klientais, jų vizitavimas;
  • Klientų atsiskaitymų kontrolė;
  • Tinkamas įmonės ir produktų atstovavimas.

Reikalavimai:

  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Atsakingumas, motyvacija darbui, noras ir pastangos tobulėti;
  • Vairuotojo teisės (B kategorija);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Iniciatyvumas, imlumas, kūrybiškumas;
  • Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
  • Anglų, rusų kalbų mokėjimas – privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • Dinamišką darbą;
  • Stabilų darbo užmokestį ir priedus;
  • Visus darbui reikalingus įrankius.
  • Darbo laikas: I-V 8:00 - 17:00 val.
  • Darbą draugiškoje kompanijoje;
  • Mokymus bei kitas papildomas motyvacines priemones;
  • Neterminuotą darbo sutartį, pilną darbo dieną, socialines garantijas;
  • Nuo rezultatų priklausomą darbo užmokestį.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1035

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Rimantas Černius

Įmonės tinklalapishttp://www.algrima.lt