11
Vidaus auditorius (-ė)
Vilniaus Gedimino technikos universitetas/VILNIUS TECH

Darbo pobūdis:

• vykdyti vidaus auditus;
• teikti pasiūlymus VILNIUS TECH vidaus kontrolei tobulinti;
• vykdyti vidaus audito pažangos stebėseną;
• užtikrinti tinkamą Vidaus audito skyriaus dokumentų saugojimą ir perdavimą nustatyta tvarka į archyvą.

Reikalavimai:

• aukštasis ekonominis, vadybinis arba teisinis universitetinis išsilavinimas;
• 2 metų darbo patirtis vidaus audito srityje;
• gebėjimas analizuoti ir praktikoje taikyti savo funkcijoms vykdyti aktualius teisės aktus ir dokumentus;
• dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisyklių išmanymas
• gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
• gebėjimas analizuoti ir apibendrinti informaciją;
• geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes siūlome:

• galimybę pritaikyti gebėjimus ir realizuoti savo idėjas;
• draugišką ir profesionalią komandą;
• kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1054 - 1409

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Saulėtekio al. 11

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Agnė Sipavičiūtė

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH) patenka tarp 2,1 proc. geriausių pasaulio universitetų ir yra technologijos mokslų lyderis Lietuvoje. VILNIUS TECH baigė 84 000 absolventų, dabar jame studijuoja 8500 studentų, dirba daugiau nei 1500 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://vilniustech.lt/