28
Gaudrė, UAB
Gaminių inžinierius (-ė) - dizaineris (-ė)
Gaudrė, UAB
Gaudrė, UAB

Gaudrė, UAB

UAB „GAUDRĖ“ - Apšvietimo sistemų specialistai, siūlantys išskirtinius ir modernius apšvietimo sprendimus, maksimaliai atitinkančius klientų poreikius. UAB Gaudrė yra pirmaujanti įmonė elektrotechnikos srityje ir dirbanti rinkoje daugiau kaip 25 metus. Šiandien įmonė kviečia prisijungti prie šaunios komandos Gaminių inžinierių (- ę) - dizainerį (-ę) dirbti Vilniuje.

Darbo aprašymas:

  • Standartinių ir nestandartinių šviestuvų projektavimas;
  • Brėžinių ruošimas gamybai;
  • Gaminių surinkimo ir montavimo instrukcijų ruošimas;
  • Gaminių nuolatinis tobulinimas, technologinių sprendimų paieška;
  • Apšvietimo įrangos specifikacijų rengimas;
  • Darbas komandoje su projektų vadovais, ruošiant apšvietimo sistemų projektinius sprendimus.

Reikalavimai Jums:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas pramoninio dizaino inžinerijos srityje;
  • Kompiuterinės programos Solidworks naudojimas (SketchUp ir AutoCAD naudojimas būtų privalumas);
  • Anglų, vokiečių arba rusų kalbos žinios būtų privalumas.

Mums taip pat labai svarbu, jei Jūs:

  • Domitės šiuolaikinio interjero dizaino ir apšvietimo sprendimais;
  • Esate kūrybingas ir išradingas;
  • Norite tobulėti ir augti kaip specialistas šioje srityje;
  • Esate atsakingas, iniciatyvus, savarankiškas.

Mes Jums siūlome:

  • Darbą socialiai atsakingoje įmonėje;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlygį: pagrindinį ir priedą nuo rezultatų;
  • Priskaičiuoto (iki mokesčių) atlyginimo ribos: nuo 1800 Eur (bruto) iki 2100 Eur (Bruto)

Savo gyvenimo aprašymą prašome siųsti iki 2021/05/28 dienos.

Konfidencialumą garantuojame.

Daugiau informacijos apie įmonę: www.gaudre.lt

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Vladislavas Mickevičius

Įmonės tinklalapishttp://www.gaudre.lt