11
Jaun. Biotechnologas (-ė) (Baltymų standartų gamybos grupėje)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

• Baltymų chromatografinis gryninimas.
• Darbas su įranga (chromatografinės sistemos, chromatografinės kolonos, filtravimo sistemos ir pan.).
• Sorbentų paruošimas, regeneravimas ir sanitizavimas.
• Produktų formulavimas.
• Tirpalų gamyba.
• Gamybos dokumentų rengimas ir pildymas.
• Duomenų analizė ir technologijų tobulinimas.

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis (chemijos/biochemijos/bioinžinerijos/biotechnologijų ir kt. gamtos mokslų) išsilavinimas (bakalauras/magistras).
• Būsimas darbuotojas (-a) turi būti pasirengęs (-usi) intensyviam tobulėjimui, noriai priimti naujoves, gebėti sklandžiai dirbti komandoje.
• Bazinė anglų kalba.
• Kompiuterinis raštingumas.
• Gerosios gamybos praktikos patirtis - privalumas.

Mes Jums siūlome:

• Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
• Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
• Darbą naujai suformuotoje ambicingoje komandoje.
• Mėnesinį atlyginimą nuo 1200 iki 1800 Eur (bruto) ir papildomų naudų paketą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 1800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    V. A. Graičiūno gatvė 8, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Dalia Paulauskaitė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.