11
Refra, UAB
ELEKTRIKAS – AUTOMATIKAS
Refra, UAB
Refra, UAB

Refra, UAB

UAB "REFRA" pradėjo savo veiklą 1995 metais. Visas gamybos plotas užima 14 000 m2, kartu sudėjus šaldymo, oro kondicionavimo įrangos, durų gamybos, metalo apdirbimo bei miltelinio dažymo padalinius. Šiuo metu įmonėje dirba virš 240 aukštos kvalifikacijos inžinierių, projektuotojų ir kitų darbuotojų.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • Gamybos cechui pastoviam darbui reikalingas elektrikas - automatikas elektros spintų surinkimui, įrenginių pajungimui.

Reikalavimai:

  • Elektrotechninis išsilavinimas;
  • Elektros, automatikos komponentų supratimas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naujas žinias bei noras tobulėti;
  • Pageidautina darbo patirtis.

Mes Jums siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
  • Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Konkurencingą atlyginimą.

Kontaktinis tel. nr. +37069488844

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 2500

Papildoma informacija: Mokami priedai

Vietovė

    Vievis, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Ivona Tomaševič
+37069488844

Įmonės tinklalapishttp://www.refra.eu