14
Komandos vadovas (laboratorijoje)
Altechna, UAB

Darbo aprašymas

Būsi pilnai atsakingas už optikos ruošimo komandą, kuri tikrina optinius elementus, juos valo ir ruošia gamybos procesui, užtikrina gaminių kokybę (~10 žm). Taip pat dirbsi su procesais, kokybės užtikrinimu, darysi tiesioginę įtaką gamybos rodikliams ir įmonės rezultatams.

Atsakomybės

• darbas su komanda: planuojant darbų apimtį, krūvį, pasiskirstymą, sprendžiant kasdieninius klausimus, atsirenkant, ugdant ir išlaikant ją
• proceso tobulinimas: optikos ruošimo proceso, kokybės užtikrinimo, rizikų identifikavimo, pakavimo ir kt
• kokybės rodiklių stebėjimas ir priemonių kokybei gerinti taikymas
• glaudus bendradarbiavimas su kitais komandos nariais gamybos ir kokybės užtikrinimo klausimais

Reikalavimai

• patirtis gamybos srityje ir puikus gamybos, kokybės procesų išmanymas (patirtis laboratorijose - privalumas)
• patirtis dirbant su komanda mentoriaus ar vadovo rolėje, gebėjimas ją suburti ir organizuoti jos darbą
• atkaklumas ir lankstumas bendradarbiaujant su kolegomis, siekiant rasti sprendimus
• LEAN, TPM principų išmanymas - privalumas

Mes siūlome

• Darbą sparčiai augančioje aukštųjų technologijų kompanijoje
• Laisvę eksperimentuoti ir testuoti savo idėjas
• Energingą ir ambicingą kolektyvą
• Galimybę kelti kvalifikaciją ir siekti karjeros įmonės viduje
• Sveikatos draudimą bei draudimą nuo nelaimingų atsitikimų

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Savanorių pr 231

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Viktorija Pauliukonyte
868690085

UAB Altechna Coatings - didžiausia įmonė Lietuvoje, gaminanti optines dangas ir teikianti paslaugas optinių technologijų srityje. Įmonė, naujausių technologijų pagalba, kuria ir gamina pasaulinius standartus atitinkančius optinius elementus lazeriams, lazerinėms sistemoms ir optiniams prietaisams bei sėkmingai konkuruoja tarptautinėje rinkoje.

Įmonės tinklalapishttp://www.altechna.com