Logistikos vadybininkas (-ė) eksportui (Terminuota sutartis)
Vičiūnų grupė

Logistikos vadybininkas (-ė) eksportui (Terminuota sutartis)Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Užtikrinti efektyvų produkcijos tiekimą klientams vakarų rinkose (užsakymų priėmimas, paskirstymas gamykloms);
Organizuoti ir kontroliuoti užsakymų pristatymą klientams;
Paruošti eksporto dokumentus;
Valdyti pretenzijas.

Darbo laikas: I-V, 8-17 val.
Tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas arba gali būti paskutinio kurso studentas (logistikos ar panašios studijų krypties);
Anglų kalbos žinos (ne žemesnis kaip B1 lygis);
Logistikos principų išmanymas;
Eksporto procedūrų supratimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžia

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
Šaunią ir patyrusią kolegų komandą;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;